Sayfa 263/359 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. twiteer üstadları bu hisseyi ve beklentilerini yeni yeni fark etmeye başlıyorlar...biz çok ucuzken almış ve kendimizce 1 milyar dolarlık bir piyasa değeri hedefi ile tutmaya devam ederken , ileride yeni yeni gelecek üstadlar çok daha yüksek fiyattan maliyet yapıp belki de hedeflerini 1-10 milyar dolarlık piyasa değeri olarak koyacak ve tutmaya devam edecekler....sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    twiteer üstadları bu hisseyi ve beklentilerini yeni yeni fark etmeye başlıyorlar...biz çok ucuzken almış ve kendimizce 1 milyar dolarlık bir piyasa değeri hedefi ile tutmaya devam ederken , ileride yeni yeni gelecek üstadlar çok daha yüksek fiyattan maliyet yapıp belki de hedeflerini 1-10 milyar dolarlık piyasa değeri olarak koyacak ve tutmaya devam edecekler....sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...
    tıkla gelsin , atp tp card ortada yoktu sonradan matruşka gibi çıktı ortaya...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. ben aldıgımda tamamen greenx ve çin pazarı için az bir miktar almıştım ama yeni pazarlar çıktı ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Meslegim nedeniyle az biraz asinayim marka tescil islerine, hele de piyasaya cikip oturmus bir marka degilken cok buyuk sorun degil bu. Cok sik olan bisey bu itirazlar, hatta buyuk kurumsal markalarin avukat ordulari var isleri boyle yeni marka basvurularina itiraz etmek olan :D

5. Şirketin adını özgreenx yapsınlar olsun bitsin

6.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Şirketin adını özgreenx yapsınlar olsun bitsin
    olur dostum olur...hasgreen x de olabilir...hakiki greenx de olabilir...=))) çareler tükenmez....isim her türlü değiştirilebilir yeter ki faaliyet konusunda sıkıntı olmasın...yarın fırsatım olursa tekrardan şirketi aramak istiyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    olur dostum olur...hasgreen x de olabilir...hakiki greenx de olabilir...=))) çareler tükenmez....isim her türlü değiştirilebilir yeter ki faaliyet konusunda sıkıntı olmasın...yarın fırsatım olursa tekrardan şirketi aramak istiyorum..
    Bizimde selamimizi söyle arkadaslarda aricaklar ama gırtlağa kadar hisse aldiklari için kontörleri kalmamış de

8.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Bizimde selamimizi söyle arkadaslarda aricaklar ama gırtlağa kadar hisse aldiklari için kontörleri kalmamış de
    söylerim inşALLAH....

Sayfa 263/359 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •