Sayfa 142/359 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. değerli bilgilendirmelerin için canı gönülden teşekkürlr..Allah eşinize şifa versin,sendende razı olsun

2. sayın keko

3.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    değerli bilgilendirmelerin için canı gönülden teşekkürlr..Allah eşinize şifa versin,sendende razı olsun
    çok teşekürler dostum..umarım hep birlikte kazanmaya devam ederiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 61.00 geçilmeli .kalıcı olmalı , yoksa dayak yemeye devam .bu iş uzarsa sıkıntı olur ,fazla zaman dan kaybederiz . ..gidecek hisse yukarıdan 52.00 civarlarına düşmemesi lazımdı . hatta 60.00 üzerinde tutunmalıydı ,altı olmamalıydı bakalım tahta yapıcı ne yapıyor ,izliyoruz 56.00 altına gelirse eklemeye devam ....kendi şahsi düşüncemdir .asla yatırım tavsiyesi değildir ...
    Son düzenleme : atmaca124; 16-10-2023 saat: 11:20.

5. bugün 61.00 üzeri kapatması nı bekliyorum ..61.62 8 günlük ortalama... .61.86 10.günlük ortalama ..kendi düşüncemdir .asla yatırım tavsiyesi değildir ..
    Son düzenleme : atmaca124; 16-10-2023 saat: 11:19.

6. hisse sığ olduğu için endeksten korkan yatırımcılar satış yapınca alıcı vaktinde gelemiyor...brüt takasın da kredili yasağın da olumsuz etkileri var...bu yasaklar bittiğinde tarih kasımın ilk haftasını görecek...o vakitler bilanço da gelmiş olacak aynı zamanda greenx in lansmanı da yapılma sürecine girilecek..bence en geç bu ayın sonunda atatpnin agresifleşmesini bekliyorum..en geç diyorum erken de olabilir...çünkü atatpnin beklentileri çok güzeldir..bence yatırımcılar da almak için sabırsızlanacaklardır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. tab gıdanın arzdan gelecek gelirlerinin %15 i hızlı sipariş ve hizmetleri sağlayabilmek için teknoloji alt yapısına harcanacak..malum Çin deki resturantların da benzer ihtiyaçlarını atatp sağlıyor...yani aynı dönüşüm tab gıdanın resturantlarında da gerçekleşecek...tab gıda arzdan 6,8 milyar tl gelir elde edecek...bu gelirin %15 ini dijitalleşme ve teknoloji yatırımlarına yapılacak...kabaca bu iş için 1 milyar tl harcama yapacak...bu işi de atatp üstlenecek...yani kısa vadede atatp ye ekstra 1 milyarlık bir gelir gelebilir...

8. https://tr.investing.com/news/stock-...er-var-2566741

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından halka arz başvurusu onaylanan TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. (TABGD), Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zincirlerinden biri.

1994 yılından beri gıda sektöründe faaliyet gösteren şirket, bugün Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci ve Subway gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki temsilcisi ve geliştiricisi.

TABGD, aynı zamanda kendi kurduğu markalar ile de gıda sektöründe önemli bir konumda.

Çin'de 200’den fazla şehirde hizmet sağlıyor
    TFI TAB Gıda Yatırımları, 2012 yılında Çin pazarına girdi ve Burger King Holdings Ltd. (BK Çin) şirketini kurdu. BK Çin, kısa sürede Çin’in en büyük hızlı servis restoran zincirlerinden biri haline geldi. BK Çin, Burger King markasının Çin’deki tek lisans sahibi ve işletmecisi. Şirket, 200’den fazla şehirde 1.450’den fazla restoranıyla Çinli müşterilere ürünler sunuyor. BK Çin, sektördeki liderliğini sürdürmek için yeni restoranlar açmaya ve müşteri memnuniyetini artırmaya devam ediyor.

TAB Gıda’nın bünyesindeki şirketler arasında gıda işletmeciliği konusundaki tüm ihtiyaçlara kendi içinde çözüm üretebilen bir gıda ekosistemi bulunuyor.

Bu ekosistemde yer alan şirketler şöyle:

Fasdat Gıda: Sektörün önde gelen satın alma, depolama ve lojistik hizmetleri şirketi.

Ekmek Unlu Gıda: Üstün teknolojiye sahip, unlu mamuller fabrikası.

AtaKey: Türkiye’nin en büyük patates işleme fabrikalarından.

Ekur Et: İleri teknolojili et işleme tesisi.

Reklam Üssü: İletişim ve pazarlama alanlarında 360 derece hizmet veren ajans.

Fiyuu: Deneyim odaklı dijital teslimat platform.

TABGD, bu şirketlerle birlikte, restoranlarında kullandığı ham maddenin tamamını yurt içindeki büyük tedarikçilerden karşılıyor.

TAB Gıda, dünyaca ünlü markalarla çalışıyor
    Amasya Et Ürünleri, Atakey, Ekmek Unlu Gıda, Coca-Cola (CCOLA), Beypiliç, Kraft Heinz, Dimes, Konya Şeker ve BTA gibi Türkiye’nin ve dünyanın en bilinen markalarıyla birlikte çalışan Tab Gıda, ziyaretçilerine her zaman kaliteli ürünler sunmak için çalışmalar yürütüyor.

TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş., Türkiye’de hızlı servis sektörünün gelişmesine katkı sağlayan, dünya çapında çok sevilen markaların Türkiye’de tüketicilerle buluşmasını sağlayan ve kendi kurduğu markalar ile de gıda hizmetleri sunan bir şirket.

TAB Gıda (TABGD) halka arzı onaylandı
    TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. (TABGD) halka arzı SPK tarafından onaylandı.

Halka arza ilişkin özet taslak izahname bilgilerini sizler için derledik.

Toplamda 52.500.000 TL nominal değerli paylarını bireysel yatırımcılara ve şirket çalışanlarına eşit dağıtım yöntemiyle 130,00 TL fiyattan halka arz edecek olan TAB Gıda (TABGD), 6,8 Milyar TL'lik dev halka arz büyüklüğüne sahip olarak yeni bir rekora imza attı.

Halka arzı, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin lider olduğu konsorsiyum yürütüyor.

Sayfa 142/359 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •