Sayfa 309/356 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. devir teknoloji ve yazılım devridir...FED in faiz indirim süreci başladı başlayacak..o durumlarda genelde dünyada dolar bollaşır..bollaşan doların ilk gittiği sektör de yazılım ve teknoloji sektörüdür...kısacası global konjöktür de bizden yana..yakında bedelsiz potansiyeli de artınca sırf bu yüzden bu hisseyi alacak olan yatırımcılar olacaktır...tabi biz bedelsiz beklentisi için değil diğer güzel beklentileri için bu hissedeyiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Ata abi de masallah beton doktu 150'ye

3.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Ata abi de masallah beton doktu 150'ye
    gerçekten de inanılmaz...ne kadar baskı o kadar o kadar güçlü sıçrayış...sabır sabır sabır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gerçekten de inanılmaz...ne kadar baskı o kadar o kadar güçlü sıçrayış...sabır sabır sabır....
    Ekimden bu yanaki testerede bize kaybettirmedi, o yuzden varsin beton doksun. Hissenin temeli ve patron duzgun olduktan sonra gerisi onemli degil beklenir.

Kocaerde de vardi 30da bir direnc, hani esamesi kalmadi.

5. Gecenlerde tiklagelsin kuryesi gördüm. Algida secicilik.
    Motorsikletin üzerinde tikla gelsin fiyuu getirsin yazıyordu. Güzel slogan.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

6.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Gecenlerde tiklagelsin kuryesi gördüm. Algida secicilik.
    Motorsikletin üzerinde tikla gelsin fiyuu getirsin yazıyordu. Güzel slogan.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ilerde tgcard ı da devreye koyacaklarını ve tam anlamı ile komple bir hizmet sunacaklarını düşünüyorum...güzel gelişmeler bunlar...özelikle diğer şirketlere de hizmet vermeye başladıklarında (bunun için de görüşmeler yapmaktaydılar ) atatp level atlayacak...

7. atp yazılım

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    devir teknoloji ve yazılım devridir...FED in faiz indirim süreci başladı başlayacak..o durumlarda genelde dünyada dolar bollaşır..bollaşan doların ilk gittiği sektör de yazılım ve teknoloji sektörüdür...kısacası global konjöktür de bizden yana..yakında bedelsiz potansiyeli de artınca sırf bu yüzden bu hisseyi alacak olan yatırımcılar olacaktır...tabi biz bedelsiz beklentisi için değil diğer güzel beklentileri için bu hissedeyiz...
    yorumlarınızı takip ediyorum bi konuda fikrinizi alabilir miyim? Abd faiz indirimi son verileri ışığında yılın son çeyreğine kalabilir bu durumda teknoloji ve yazılımların yükselişi ertelemeli mi olur?

8.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    yorumlarınızı takip ediyorum bi konuda fikrinizi alabilir miyim? Abd faiz indirimi son verileri ışığında yılın son çeyreğine kalabilir bu durumda teknoloji ve yazılımların yükselişi ertelemeli mi olur?
    dün bir enflasyon verisi açıklanmış idi sanırım o biraz yüksek geldi..piyasalar da bu veri ile biraz panik oldu..artık fed faiz düşürmeyecek düşüncesine girdi..bence o veri teyit edilmesi gereken bir veri ..bence istisnalar kaidei bozmaz...bence amerikada enflasyon düşmeye devam edecek...bu yüzden de artık fed faiz indirimlerine geçmeli..bu beklenti ile yazılım ve teknoloji şirketlerine alış iştahları geliyor...bir iki gün önce mikrosoft dünyanın en değerli şirketi seçildi...sıralamaya bakmadım ama büyük bir ihtimalle yazılım ve teknoloji şirketleri sıralamalarda yer kapmış olması lazım...bunlar tesadüf değildir dostlar...çünkü gerçekten de yazılım ve teknoloji çağında yaşıyoruz..bu şirketlerin değerlenmesi ve bundan sonra da devam etmesi kimseyi şaşırtmamalı..

kısacası ben olumlu düşüncelerimi koruyorum...atatp den de çok umutluyum..

Sayfa 309/356 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •