Sayfa 298/356 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. borsa düşerken atatp hareketli idi...şimdi de borsa hareketli iken hissemiz hafif geriliyor...dikkatimi çekiyor bu durumda olan bir kaç hisse de gevşiyorlar...bakarsınız endeks yataya girdiğinde bu sefer de atatp ve benzeri şirketler hareketlenir....green x...fiyuu...tıkla gelsin...tgcard...güzel beklentilerdir...bunlar ile ilgili somut gelişmeleri merakla bekliyoruz...

en son sermaye artışı kararını yeniden düzenlemek adına geri çekmişlerdi...umarım en kısa sürede tekrardan bu başvuruyu yaparlar...bazı ortaklar başvurunun gerçekleşmesinden sonra şirketin satmış olduğu iştirakini yeniden değerlemeye tabi tutacağını söylüyorlar...tam anlamı ile organize olmuş ve pazardan artık ciddi paylar kapmaya başlamış olacak bu şirketin değeri çok yüksek çıkabilir arkadaşlar...eğer bu olursa ?? atatp çok ciddi bir çıkış dalgasına girebilir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. ABD'nin İran'a vereceği cevabın önemide var aslında bu hafta Allah sonumuzu hayır etsin.ikiside savaş istemiyor öte yandan birbirini vurmaya devam.

3. dinlensin biraz geri cekilip güç toplasın ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    dinlensin biraz geri cekilip güç toplasın ...
    bu dinlenme sürecinde çok dökülenler olacaktır...geçmişte olduğu gibi...hayırlısı belki de böylesi daha iyi...nasip nasip nasip...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. ata bey neden durgunsun böyle...artık bir hareket yap yahu...millet sıkılmaya başladı...devir teknoloji devri...devir yazılım devri...beklentilerin çok güzel...daha neyi bekliyorsun...dökülen döküldü zaten...

6. zırtolar..

Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

7. Ölü taklidine devam.Uzun vade kemik lotlarla tependeyim

8. Benim için ve hisse için hayırlı olsun diyerek hissede son alımlarımi yaptım bakalım uzun vadeli çok iyi olacak inşallah

Sayfa 298/356 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •