Sayfa 321/356 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon
Arama sonucu : 2848 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. bilişimlerden ayrıldık gibi zaten onlar kadar çıkmamış en değerli olan atatp idi ve primsiz kalmıştı

2. greenx e üye olan bazı yatırımcıların verdiği bilgiye göre ,kayıt yapan yatırımcılara geri greenx için geri dönüşler başlamış şirket tarafından..greenx te işlemler artmış...2024 yılı ilk bilançolarından itibaren greenx gelirleri yansımaya başlayacak...2026 yılı başlarında gümrüklerde karbon vergileri uygulanmaya başlayacak..greenx bu yılın sonlarında 5 ülkede de uygulanmaya başlayacak..güzel bir gelir potansiyeli sunuyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. greenx önemli ve büyük bir iş...hükümet yetkililerimiz de yeşil enerjiye çok önem veriyorlar...iş hacimleri çok artacak...zaman ilerledikçe greenx in gelirleri katlanacaktır..piyasa henüz bu platformu yeni yeni tanıyor...

atatp de tıkla gelsin..fiyuu ve tgcard ile ilgili gelişmeleri de merakla bekliyoruz...bu güzel beklentiler benim bildiğim kadarıyla hiç bir yazılım şirketinde yok...vakti gelince ekmeğini çok yiyecez gibi görünüyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Ters indikator atatp.

Endeks Ekim-Ocak`ta testere yaparken saglam durdu, sonraki bilisim rallisinde ise yatti.

Simdi endeks yoruldu bu tavan iki gundur

5. nazarlara geldi.

6. Bu kağıttaki bu savaş nedir böyle üstadlar . ne görüyorlar da 1 lot 1 kottur hesabı yapıyorlar böyle silkeliyorlar .

Sayfa 321/356 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •