Sayfa 270/356 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. hayırlı olsun tavanda 160 bin var.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

2.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku

1gun bekletti olur o kadar
    Nihayet. Çok şükür. İnşallah uzun bir yolculuğa başlamışızdır artık.

3. tüm ortaklara hayırlı bereketli olsun ...

4. hayırlı uğurlu olsun...tavan olduk...beklentiler büyük ama dolaşımdaki hisse az...buda agresifliğe neden oluyor...brüt yasağı dahi hisseyi endeksin baskı olduğu bu günde durduramıyor...biraz düşünmek lazım...balinaların bildiği ama ky nın bilmediği büyüklükte beklentiler var...ky yı %10-20 kazançla sepetliyorlar hisseden...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayırlı uğurlu olsun...tavan olduk...beklentiler büyük ama dolaşımdaki hisse az...buda agresifliğe neden oluyor...brüt yasağı dahi hisseyi endeksin baskı olduğu bu günde durduramıyor...biraz düşünmek lazım...balinaların bildiği ama ky nın bilmediği büyüklükte beklentiler var...ky yı %10-20 kazançla sepetliyorlar hisseden...
    aynen katılıyorum .aynısını miatk hissesinde yaşadım .brüte girmişti aşağı yukarı agresif hareketler yaptırdılar .3 tavanda sonra ertesi tbana yakın yaptılar 340 civarından sattım .ondan sonrası malum ..nasite ne varsa o ,bekliyoruz ..bol kazançlar .iyi akşamlar olsun tüm ortaklara

6. https://www.tradingview.com/x/eJQ88En0/
    basit bir algoritma görüntüsü....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

nacizane küçük bir teknik çalışma yaptım...
    bu teknik çalışmam bire bir tuttu görünüyor arkadaşlar...bu gün 115 leri gördük...burası önemlidir...geçersek ?? 128 zirvemizi test ederiz...zirvemizi geçersek de yeni bir zirveyi görürüz...tahminen 170-180 civarlarında...

kişisel tahminim bu beklentiler ile bu hisse beklentileri tek tek gerçekleşinceye kadar çıkmaya devam edecektir...sabırla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. beklentiler ne zaman gerçekleşir ?? (fiyuu +tıkla gelsin +tgcard vede greenx in ivmelenmesi) yazılım ile ilgili olan fiyuu nun yapılanması ve tıkla gelsinin diğer markalarca kullanılmaya başlanması orta vadede olgunlaşmaya başlayacağını ve işlevsellik kazanacağını tahmin ediyorum...tgcard da bence oda aynı zaman diliminde ve diğer beklentiler ile eş zamanlı devreye gireceğini tahmin ediyorum...

green x ise bundan sonrası tanınması ve giderek kartopu misali kullanımının giderek artmasını beklemek lazım...2024 yılında ise Çin de dahil 4-5 ülkede kullanılmaya başlanması da çok değerli...Çin yenilenebilir enerjide dünyanın bir numarası...Çinli firmaların ihracat yapabilmeleri için yenilenebilir enerji sertifikalarına çok ihtiyaçları olacak...Çin çok büyük bir pazar...işte oradan da çok güzel karlar yapmaya başlayacak atatp...green x sabır ile çok olgunlaşacağını tahmin ediyorum...sadece green x ten bu yıl atatp nin yapacağı kar kadar bir kar getirme potansiyeli olacak gelecek zaman dilimlerinde...
    Son düzenleme : keko; 21-12-2023 saat: 10:53.

Sayfa 270/356 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •