Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
Kalan miktar 51 bin çok önemli bir miktar değil. Belkide citiye gidecek. Citi haftalik 268 bin almis. Teb 238 bin almis. Emekli ve yatirim fonlar 203 diger dedigimiz az işlem yapan kurumlar 425 bin satmış. fonlar ve ky satiyor. Takas büyüklerde toplaniyor. Görüntü böyle, yorumu herkes kendi yapsin. Tavsiye degil bilgi paylaşımı dır
Büyük resme bakın 80 altı düşüşler slım için fırsattır alkatzar kuşçusu ozan beyin kuşluda çok güzel bir lafı var çarşamba günü atmıştı.aklınıza şaşarım bekle satma 6 ay sonra 5 10 kata satarsın dedi.dünde aliçakmak kullanıcısı bayağı detay yaZmış reklam için demiyorum ama bu tıklagelsin ve greenx dünya çapında değerleme olacak sanki.getir geçen sene 11milyar usd değere ulaşmış.busene düşmesine rağmen 2.5 milyar usd.mevcut değerin 10 kat fazlası sadece getir de.bu greenx de enerji sertifikası borsasında canlı işlem görecekmiş. Bence tıklagelsin dünya çapında olacak.bunu çok dikkate aldım.hedef fiyatım 1 yıl içinde 1000 tl valla sabır edersem iyi olacak Herşey.