Sayfa 124/359 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2866 madde; 985 - 992 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Rusya Batı'nın ve Amerika'nın kanalize olacağı yeni bir savaş cephesi ister..böylece kendisi ukraynada biraz nefes alır..çünkü Ukrayna'da gercekten de çok bunaldı..Rusya ya çin ya Kuzey Kore yada İran ile yapılacak bir savaşı çok istiyor...böyle bir savaş çıkarsa ?? Rusya bunlarla çok kolaylıkla açık bir ittifaka girebilecek ve böylece üçüncü dünya savasina verilebilecek bir süreci çok istiyor..

Umarım işler oraya varmaz..borsamiz ise ilk etapta olumsuz tepki verebilir ama ardından toparlanmasını bekliyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Rusya Batı'nın ve Amerika'nın kanalize olacağı yeni bir savaş cephesi ister..böylece kendisi ukraynada biraz nefes alır..çünkü Ukrayna'da gercekten de çok bunaldı..Rusya ya çin ya Kuzey Kore yada İran ile yapılacak bir savaşı çok istiyor...böyle bir savaş çıkarsa ?? Rusya bunlarla çok kolaylıkla açık bir ittifaka girebilecek ve böylece üçüncü dünya savasina verilebilecek bir süreci çok istiyor..

Umarım işler oraya varmaz..borsamiz ise ilk etapta olumsuz tepki verebilir ama ardından toparlanmasını bekliyorum..
    Ukalalık yapıp her konuda fikir beyan edip hadsizlik yaparsan nazar almaya mahkum olursun. Her forum sayfasında aldığın hisseleri yazıp reklam peşinde koşarsan çok nazar alırsın. Şimdi vasıfsız müritlerin saldırıya geçer normal olarak. Eşine Allah şifa versin ama bunun sorumlusun sensin.Her boka yorum yapmak egonun ezikliğidir. Bir dost tavsiyesi. Allah sana çok versin ama çeneni tutmayı da nasip etsin.

Selam herkese
    Tarkm eupwr ktskr den sonra portfoyume 4.hisse atatp ekledim biraz sizlere göre pahalı aldim 67.5 gibi umarım mahcup etme teknoloji hisselerine her zaman ilgimi çekmiştir burada başta keko ol.ak üzere bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim

4.  Alıntı Originally Posted by Monte Carlo Yazıyı Oku
    Ukalalık yapıp her konuda fikir beyan edip hadsizlik yaparsan nazar almaya mahkum olursun. Her forum sayfasında aldığın hisseleri yazıp reklam peşinde koşarsan çok nazar alırsın. Şimdi vasıfsız müritlerin saldırıya geçer normal olarak. Eşine Allah şifa versin ama bunun sorumlusun sensin.Her boka yorum yapmak egonun ezikliğidir. Bir dost tavsiyesi. Allah sana çok versin ama çeneni tutmayı da nasip etsin.
    Peşin peşin itelemissin maşallah, vasıfsız müritler falan . Sen gel forumda bilgi fikir paylaşan birine, ismi cismi kim olduğu önemli değil, hakaret et ayar çek hatta suçla herkesde sussun öylemi. İçine birseyler birikmiş anlaşılan ama bunu bu şekilde kusamazsin , kusamazsin diyorum çünkü yaptığın resmen kusmak. Bende sana dost tavsiyesi vereyim o zaman. Her ne söylemek istiyorsan gününde vaktinde söyle, edepli adapli söyle .yoksa içinde birikince sindirim sisteminde ya kusmuga yada boka dönüşüyor. Sonra gelip bunları üstümüze saçmaya kalkarsan alacağın cevapta biraz boktan olacaktir

5.  Alıntı Originally Posted by Monte Carlo Yazıyı Oku
    Sn.Kekoyu yılardır takip ederim şu ana kadar arkasından ''senin yüzünden şu kadar para kaybettim'' minvalinde hiç bir söylemle karsilasmadim. Bilâkis seçtiği hisseler sebepli birçok insandan hayır duası aldığına şahit olmuşumdur. Kaliteli bilgiler paylaşmak adına verdiği emekte ortadadır.Hal böyleyken yapmış olduğunuz eleştirinin altında ne gibi sebepler var o bize uzak. Mürit kavramına gelince zaten ciddi bir kesime yönelik mesnetsiz ve desteksiz bir ithamda bulunmussunuz ki akli melekeleri yerinde olan bir insanın kabullenmeyecegi bir olgu. Kaldiki sadece bir kişinin söylemiyle ve takibiyle hiçbir araştırma ve inceleme yapılmadan yapılan yatırımın bence kumardan bir farkı yoktur.

6. Malını ucuza satan tahtacı psikolojisine girmiş bazilari

7.  Alıntı Originally Posted by Monte Carlo Yazıyı Oku
    Adam 30 liradan söylemiş hisseyle ilgili bilgiler vermiş beklentilerini hikayesini yazmış.. sen karaktersiz birisin adamın eşiyle ilgili yorum yapmak sana mı düştü hadsiz herif.. sen kuyruk acısı olan sn. keko ya laf edecek en son kişi bile olamazsın haddini bil..

8.  Alıntı Originally Posted by Monte Carlo Yazıyı Oku
    arkadaş nereden çıkmışsın öyle yahu...seni tanımam etmem...her foruma da gidip yorum yazmam..yazdığım forumlar elimdeki hisseler vede arada bir bakıp çok nadiren yazdığım plastikkart forumudur...şimdi yazdığın forumlara baktım sende plasttikkart varmış..uzun süredir de tutuyorsun...

geçmişte ben orada bazı uyarı babında yorumlar yazmıştım...beni dikkate alanlar oradan ayrılıp başka hisselerde sermayelerini kat be kat artırdılar...ama dikkate almayanlar gölün maya tutmasını bekliyorlar...sen de bekleyeceksin dostum..göl maya tuttuğunda artık elindeki kovaya biraz yoğurt koydular mı kazanacaksın ama koymazlarsa oradan da eli boş döneceksin..

nazara gelince elhemdüllilah hastalığın %70 i geçmiş...sadece %30 luk bir miktar kalmış...inşALLAH oda iyileşecek...kaldı ki nazar her foruma ve siyasi konuları yazmam ile olmadı...çok kazandığımı söylediğim için oldu..o konuya ise daha dikkat ediyorum...

senin yıllardır başında durduğun göl maya tutmaz ama eğer maya tutmaya başlarsa merak etme ilk önce ben orda olurum..artık o vakit geldiğinde sen orada olur musun bilemiyorum...

neyse fazla uzatmayayım ..arkadaşlar zaten gereken cevabı vermişler...ben de bir iki kelam edeyim dedim ..yoksa sana cevap bile yazmaya değmezdi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 124/359 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •