Sayfa 248/357 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. burada sabırla bekleyen ortakları tebrik ediyorum, ekranı çok izlemeyip şirketin hedeflerine odaklanmak lazım..

2. dünkü tavan ilkin 650 bin lot ile olduğunu hatırlıyorum...ardından bekleyenler gün sonuna kadar 260 binlere kadar gerilemiş idi...bu gün ise ilkin tavan 870 bin lot ile oldu..şu saatlerde ise bekleyen 600 bin civarı...

bunun anlamı bana göre şudur : piyasa atatp deki olayı ve potansiyeli anlamaya bu gün başladı...bu günkü alış iştahı daha yüksek...

green x çok değerli tabi bunun yansıması daha yavaş ve artarak sürecek...özelikle 2026 yılı ocak ayı itibari ile bazı sektörlerden yeşil enerji sertifikaları istenecek..o vakitlerde green x e çok iş düşecek...

tıkla gelsin ise çok daha büyük bir olay...yansıması da daha kısa sürede olacak...

1200 kuryesi olduğu söylenen GETİR in piyasa değerinin geçen yıl 2,5 milyar dolar olduğunu düşündüğümüzde ,5000 kişilik kurye ordusu kurmak için iş ilanı vermiş bir TIKLA GELSİN hangi değerlere ulaşabileceğini tahmin etmek çok zor...hep söylediğim gibi bu hissede efsane çıkış potansiyeli görünüyor...tabi her zaman ki gibi kısa vadeli fiyat hareketlerine bir şey diyemeyeceğim...

ikinci takviyemi o vakit en zirveler olan 41,90 lardan yapmış idim..son takviyemi de 97,00 dan yapmış idim..bu alışlarım hisseye olan güvenimin sonucu idi..bakalım nasipte neler olacak ?? piyasada hala potansiyelinden haberdar olmayan çok yatırımcı var...haberdar olan yatırımcı sayısı arttıkça hisseye olan talep de artacaktır...

sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Brütümüz de geldi hayırlı olsuuun. Elin hisseleri gün içinde kaç kere tavan bozar tabana iner çıkar tedbir gelmez. Bizimki adam gibi yükselip tavan olur brüt gelir. Ne volatilitesi olmuş acaba? 2 gün üstüste tavanoşdu diye mi bu tedbir?
    Patronun yerinde ben olsan patlatırım haberleri sabahtan kitlerim.
    Neyse inşallah pazartesi yoluna devam eder diyelim.

4. Hisse 1 haftadır düşüyor 2 gün tepki verdi hemen tedbir arkadaş bu neye göre geliyor bir limit mi var 1 haftadır zaten düzeltme evresinde iki nefes aldık pat kafamıza vurun. Neyse sıkıntı değil de keşke olmasaydı

5. Yükselecek hisse brüt dinlemez geri gelirse alım fırsatı ytd.

6. Böyle hisselerde fk nın falan önemi yok mu?Yani rasyolar önemli değil mi acaba?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Böyle hisselerde fk nın falan önemi yok mu?Yani rasyolar önemli değil mi acaba?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fk ve PD rasyolari elbette çok önemli...ama şimdi gördüğünüz bu rasyolar bu günün rasyolaridir..piyasa gelecekteki rasyolari fiyatlar..temel analizin amacı da budur..zaten temel analizcilerin farkı da burada ortaya çıkar...
    Şimdi gelecekte 5000 kuryesi olan bir tıkla gelsin + Türkiye'de tekel olacak ve yurtdışında bir kaç ülkede de faaliyete geçecek bir green x + finans sektörüne hizmet eden ve giderek büyüyen bir trade soft + resturan sektorune hizmet eden ve özelikle de Çin de agresif büyüyen bir zenia sizce gelecekte ne kadar bir ciro ve kar getirebilir ?? İşte piyasanin fiyatlayacagi olay budur...bunu en doğru tahmin edebilen temel analizci en çok kazanacak olan temel analizci olacaktır..
    Piyasa bu günü değil..geleceği fiyatlar..bu gün zaten belli olmuş ve fiyatlanmiştir...önemli olan yarını tahmin edebilmektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Yükselecek hisse brüt dinlemez geri gelirse alım fırsatı ytd.
    Bence olanları kavrayanlar için olası düşüşler alım fırsatı olacaktır..kavramayanlar ise kısa vadeli düşünen ve önünü göremeyenlerdir...zaten bizim gibi gorebilseydiler bu hisseyi 30 larda görebileceklerdi...son maliyet yaptığım yer 97 TL idi..ben o maliyeti %10_20 kar etmek için yapmadım...güveniyorum ve kendimce bazı şeyleri görüyorum...

Sayfa 248/357 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •