Sayfa 254/357 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    atatp olarak tek rakibimiz SPK ve ENDEKS tir...endeks sert düşmez ise vede spk da sürekli engeller çıkarmaz ise hedeflerimize çok kısa sürede gidebileceğiz..ama görüyorsunuz ki endeks sallantıda...borsanın alternatifi olan faizler ve btc ler ve altın güçleniyorlar...üzerine de spk sürekli bizi durdurmak için tedbirler getiriyor...biraz daha sert hareketler yaparsak tek emir tedbiri getirir...

spk bu çıkışların temelini hiç sorgulamıyor...hayırlısı artık..tek bildiğim hisseler eninde sonunda temel ederlerine gittiğidir...bize tek lazım olan şey sabırdır...
    Hissede kademeler çok sığ, brüt de vunda oldukça etkili tabi ki. Tek emirden önce emir paketi tedbiri var, bu ortamda spk’nın normalde cezayı kolayca vermemesi lazım ama spk işte.

2. bunun tahtacıda manyak tabana cekti...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bunun tahtacıda manyak tabana cekti...

Olsun ortak tabandan 2000 lot çektik.

4.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Bu da mı GOL değil
    OFSAYT kaldırdı yan hakem

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    atatp kendini ispatlıyor...gelişiyor büyüyor...bu şirket henüz emekleme döneminde...green x...tıkla gelsin...tgcard...ciddi beklentilerdir....bilenler için bu düşüşler toplama fırsatıdır...bilmeyenlere ise bir şey demeyeceğim çünkü zaten kafalarını çalıştırmış olsalardı defalarca söylediğimde gelip bu hisseyi 30-40 diplerinden toplarlardı...bilmeyenler tavan serileri başladığında alıma gelecekler....NOKTA...

bu arada bir ihtiyaç için kenara ayırdığım nakitlerim ile de tabana da alış yazdım...veren versin..gerekirse ihtiyacımı biraz ötelerim..bana satmazlar iseler de önümüzdeki günlerde ihtiyacımı alırım...her türlü bana uyar....
    Aldın mı tabandan keko abi.

6.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    OFSAYT kaldırdı yan hakem
    Bu ortamda güldürdünüz işiniz rast gitsin)

7.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Aldın mı tabandan keko abi.
    Evet aldım..7500 adet daha aldım..tabana yazmıştım son anda taban olunca geldi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Güncel haftalık fibo geri alış seviyeleri.

Sayfa 254/357 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •