Sayfa 14/20 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 105 - 112 arası.

Konu: SELVA selva gıda

1. Sür eşeği Niğde ye

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SELVA günlük, bu hisse neden gider anlamış değilim! hiç kimse de olmadığından olabilir! yukarıda bir arkadaş 210.000 tl dan sattığını yazmış, benim hesabıma göre: 3.06 tl dan halka arzdan alıp 6.45 tl civarı satarak 110.000 tl kazanmış, gerçekten büyük başarı ve inanılmaz bence! bu kadar kötülenen bir hissede bekleme cesareti gösterebilmiş! bir hissenin gitmesi için mali yapısının düzgün olması değil de takasının toplu olması daha önemli olmalı! bu halka arz tek kurumdan yapıldığı için küçük yatırımcı alamamıştı, dolayısıyla takası oldukça topluydu!
    inanılmaz bulduğun taraf nedir onu da ben anlamadım.halka arzdan 100 bin liralık malı alıp 210 bin lira bedelle sattım.bunun nesi inanılmaz kardeşim? ha sen MEMOLİ gibileri baz aldığın için inanamayabilirsin tabi. sen de alışmışsın ittifak gibi adese gibi ihlaslar gibi peker gibi tahtalarda batan yatırımcı profiline..biraz zerre borsadan anlayan adam selvanın halka arzı için ahlatçıdan ısrarla hesabı açar parayı gömerdi. bu memoli gibi ittifakzedeler için de köprüden önce son çıkıştı..

3.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Adese daha önce bedelli yapmıştı sonra ittifak bedelli yaptı şimdi adese yine bedelli yapacak sonra ittifak bedellisini yapar ondan sonra Selva bedelli sırasına girer.selva halka açıklık 33 müş.hic sorun değil.açıklığı artırmak adamların elinde sata sata 90 a getirir sonra da gelsin yüksek bedelli .ondan sonra da 3 hisseyi bedelli çarkında cevir dur.ihlaslar da 4 hissede bunu yapıyor .

işte senin gibi işi bilmeyen borsa cahillerine satıyorlar yüzde 90 nın üzerine çıkmış halka açıklık oranlı hisseleri. benim gibiler yüzde33 ken halka arza girip köşeyi dönüyorlar : )

4.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Mal elde kaldı galiba .adese ve ittifakta milletin ırzına geçtiler bakalım bunda ne zaman yapacaklar

senin elinde kalandan bahsediyorsun galiba : ))

5.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Makarna da devreler yanmaya başlamış.adese ve ittifaka bakanlar sonunun ne olacağını görürler

bu borsa cahili ne diyorsa tersini yapın garantili köşeyi dönün : )) bunun dediğinin tersin yapıp para kaybeden bana yazsın ben zararı karşılayacam söz : )) adese ve ittifakla uzaktan yakından ilgisi olmayan, halka açıklığı düşük piyasada lot sayısı sınırlı bir hissedir. düşer çıkar ayrı konu; ama bu memoli gibi borsa cahilleri taa halka arzın talep toplamasından beri almayın almayın diye yırtınıyorlar. bu 2 günde yüzde 13 düşmüş hali bile %130 primli : )

6.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Tek kurumdan malı alanlar , yukarı aşaya yapıp satmaya çalışıyorlar.yakında bu da adese ve ittifak gibi bedelli sırasına girer

işte bu kafayla çoluklarının çocuklarının rızkını borsada batırıp ailelerine kötülük ediyor bu borsa cahilleri..selvanın halka açıklık oranı yüzde 33..bir bedellide girecek paranın 3 te ikisini ittifak vermek zorunda kalır..ayrıca halka arzdan itibaren 1 yol boyunca zaten bedelli seermaye artırımı yapmama taahhüdü var..memoliyi okuyun eğlenin : ))

7.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Adese ve ittifaka da böyle yukarı yaptırıyorlardı ne zaman yukardan malı verdiler patır kütür düşmeye başladı.adese ve ittifaka bakanlar sonunun ne olacağını görürler

memolinin haline bakanlar dediklerini uygularlarsa sonlarının ne olacağını görürler : )) memoli gibi hisse senedini tuvalet kağıdı sanan tipler var oldukça borsanın kerizi bitmeyecek..selvanın adese ve itttifak hisselerinin seyri ile uzaktan yakından ilgisi yoktur..

8.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Sür eşeği Niğde ye

seni biz bir konyaya sürelim bakalım, selvayı kötüleyerek ittifaktaki zararlarını çıkarırsın belki : ))

Sayfa 14/20 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •