Sayfa 75/135 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    metastockta "atan" diye bir fonksiyon varmı ?
     Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Yok. Onu yazan kişi belirlemiş. Formülde "atan:=" tanımı olmalı.
    Varmış ;

Arc Tangent; trigonometri fonksiyonu. Metastock formula primer sayfa 85

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    şimdi dediğiniz gibi her sütunu tek satır yaptım evt formülü kabul etti Sn BJK Coccinella . Ama search ediyorum koşulu gerçekleşmeyen kağıtları da listeliyor... Neyse çok meşgul oldunuz sonra devam ederiz. Herkese iyi geceler ...
    Elde ettiğiniz listeyi excele atıp süzeceksiniz. Eğer sadece şartları gerçekleştirenleri istiyorsanız filter kısmına cola=1 and colb=1 and Colc=3 yazıp tekrar taratın istediğiniz senetler filtrelenmiş olacaktır.

Bir de a kolonuna yazdığımız formül sanırım hep bulut altında olanları tarıyor. Bulut içindekileri vermiyor. Kafam iyice durdu, bu konuyu da uufuk abiye soralım.

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Elde ettiğiniz listeyi excele atıp süzeceksiniz. Eğer sadece şartları gerçekleştirenleri istiyorsanız filter kısmına cola=1 and colb=1 and Colc=3 yazıp tekrar taratın istediğiniz senetler filtrelenmiş olacaktır.
    ok. MS ekranında şimdi becerdim daha doğrusu raporlamayı anladım sanırım... A ile başlayan hisseleri explore edip, raporu sıraladığımda koşulu gerçekleştiren sadece en alttaki hisse 1-1-3 olan... diğerleri tüm koşulları gerçekleştirmiyor... doğruyum değil mi Sn. BJK Coccinella ? ...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

ok. MS ekranında şimdi becerdim daha doğrusu raporlamayı anladım sanırım... A ile başlayan hisseleri explore edip, raporu sıraladığımda koşulu gerçekleştiren sadece en alttaki hisse 1-1-3 olan... diğerleri tüm koşulları gerçekleştirmiyor... doğruyum değil mi Sn. BJK Coccinella ? ...

Evet, doğrudur...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Evet, doğrudur...
    Alllaaaaaaahhh gidip rahatla uyuyabilirim eşim beni gebertecek sabahtan beri bilgisayardasın diyor bi karış burunla gitti uyudu az önce... ... kalan kriter için Sn. uufuk 'tan sihirli dokunuş bekleriz... Tekrar çok teşekkürler....

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alllaaaaaaahhh gidip rahatla uyuyabilirim eşim beni gebertecek sabahtan beri bilgisayardasın diyor bi karış burunla gitti uyudu az önce... ... kalan kriter için Sn. uufuk 'tan sihirli dokunuş bekleriz... Tekrar çok teşekkürler....
    İyi geceler...

Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Varmış ;

Arc Tangent; trigonometri fonksiyonu. Metastock formula primer sayfa 85
    evet atanı tan ve ATN( matrikste olan) yaptım yine çalışmadı.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 75/135 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •