Sayfa 73/135 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

uufuk abi nerdesin?

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Explorasyona göre bu hafta kapanışı ve 2.52 rakamı 3 (al) sinyali üretti. 2,59'u nasıl bulabileceğimi bilmiyorum. Formüllerde hata varsa da bulamadım. Şu an için durum bu. İsterseniz 3 (al) veren başka senetleri test edebiliriz.
    Tekrar itibar puanınızı halen veremiyorum sn. BJK Coccinella. Ellerinize sağlık

Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    2.52 . Ellerinize sağlık. Tam matriks explorer da olan periyod seçimi ms'da nasıl yok da ben mtf kullanmak zorunda kalıyorum derken periyod seçimini keşfettim ki sizin explorer formülleri geldi. Daha önce metastock'u hiç explorer için kullanmamıştım.
    matrikste veriler tamamlanmamş olabiliyor. buna dikkat ediniz. eksik senetler var ise KESİN MATRİKSTE SORUN vardır
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Tekrar itibar puanınızı halen veremiyorum sn. BJK Coccinella. Ellerinize sağlık
    Rica ederim, Sayın onelle'nin işlemini çözebilsek yeter

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Explorasyona göre bu hafta kapanışı ve 2.52 rakamı 3 (al) sinyali üretti. 2,59'u nasıl bulabileceğimi bilmiyorum. Formüllerde hata varsa da bulamadım. Şu an için durum bu. İsterseniz 3 (al) veren başka senetleri test edebiliriz.
    Zaten formülde kritik nokta bu ... Kapanışlar kijun-sen'in üstüne 2.52 itibariyle geçerken diğer kriter chikou-span kapanışların üzerine 2.59 da geçiyor ve bu şekilde iki kriter gerçekleşmiş oluyor . Yani hangisi önce yukarı kırıyorsa sinyal için diğerinin de kırmasını beklemesi gerekiyor.sinyal rakamı geç kalan ama kriterleri tamamlayan kesişime göre belirlenmeli.

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

x:=BBandBot(c,20,E,2);
    x1:=LinearReg(x,7);
    x2:=LinRegSlope(x,7);
    x3:=x1-x2;
    x4:=Min(x1,x3)/Max(x1,x3);
    x5:=(If(x1>x3,2-x4,x4)-1);
    If(x5<0,Atan(x5,1)-360,Atan(x5,1))

bunuda matrikste çalıştıramadım.

pardon atanı bulup gelcem
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. Asıl sinyal noktası ve rakamı siyah yatay çizginin sağda kijun-sen üstünde mavi kapanışları kestiği nokta ... iki kriter bu noktada gerçekleşiyor...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Zaten formülde kritik nokta bu ... Kapanışlar kijun-sen'in üstüne 2.52 itibariyle geçerken diğer kriter chikou-span kapanışların üzerine 2.59 da geçiyor ve bu şekilde iki kriter gerçekleşmiş oluyor . Yani hangisi önce yukarı kırıyorsa sinyal için diğerinin de kırmasını beklemesi gerekiyor.sinyal rakamı geç kalan ama kriterleri tamamlayan kesişime göre belirlenmeli.
    Bu noktadan sonrası beni aşıyor, nasıl bir formülle istediğinizi alırız bilemiyorum. İnşallah uufuk abi okuyorsa ve çözümü varsa yardımcı olacaktır. Şimdilik iyi geceler...

Sayfa 73/135 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •