Sayfa 101/165 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Borsada ,bir çok kağıdın Tavana yapıştığı günde,Bu kağıdı 66 TL de tutanları tebrik ediyorum, alkışlıyorum..!!!!
    endeks 2 günde yüzde 6 mı yaptı ne yaptı tam bilmiyorum..bu hisseyi gerçekten 66 da tutan arkadaşa üstün hizmet madalyası versinler herkesin yapabileceği bir şey değil..herhalde resesyon sadece arçelik şirketini etkileyecek..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Borsada ,bir çok kağıdın Tavana yapıştığı günde,Bu kağıdı 66 TL de tutanları tebrik ediyorum, alkışlıyorum..!!!!
    kac gundur 3-5 milyon arası işlem oluyor, dar bantta tutarak indiriyor robotlar, biraz süründürecekler anlaşılan

3. mail atın 5 dakikalık iş rahatsızlık verin endeks yuzde 7 yukarı yaptı bunda info a1 ve deniz yatırım tahtanın içine etmekle mesgul
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. insan gibi geri alıma başlamadan bu at hırsızlarına kalır bu tahta gelip supurmeleri lazım
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Aynen, açıklanan geri alımı düzenli devam ettirmeleri lazım. Neyi bekliyorlar acaba?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. bugün en azından 67 üzerine atmalı çok geride kaldı..endeksin dönüşünü bekliyor sanki adi hisse..eksi piyasa da şov yapar
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kağıda girenleri Sıkıştırsınlar bakalım,daha ne kadar yapacaklar bunu .?
    Elbet bir yerden patlayacak..
    Bir hafta öncesine kadar, yeotek isimli kağıdı da 58-62 arasında günlerce ,haftalarca pres yapmışlardı.. Bu gün 90 TL ye dayanmış.

8. diskette 600 bin lot basmak nedir ayı yavrusu seni
    @borsavizyon

Sayfa 101/165 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •