Sayfa 102/166 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1322 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. bu adamlar niye geri alım yapmıyor gerçekten anlayamıyorum
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. kriz var zaten büyük düşüşler olur o zaman alır ucuza kapatırız diyorlar herhalde..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bir yıldır alıyorlar yetmedi mi. Almalarına rağmen burada zor tutunuyor , esas sorun bu ..

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    bu adamlar niye geri alım yapmıyor gerçekten anlayamıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Bir yıldır alıyorlar yetmedi mi. Almalarına rağmen burada zor tutunuyor , esas sorun bu ..
    yetmedi 6 milyar tl buyuk rakam niyetleri neyse artık başlamalılar dolar bazında yine surunuyor kagıt ben dolar bazında bakarım kagıda
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    bu adamlar niye geri alım yapmıyor gerçekten anlayamıyorum
    Bana artık "2.geri alım kararı blöftü." gibi geliyor. Yoksa 88 lira ortalama oluşacak şekilde geri alım kararı alan niye uygulamasın? Zaten 2.geri alım için paraları da yok gibime geliyor. Kesin blöf yaptılar.

Ayrıca 2.geri alım kararından sonra yapı kredi müthiş mal çıkışı yaptı ve yapmaya devam ediyor. Koçlar manipülasyon yapmazlar diyorum ama ya bunlar insan değil mi, çiğ süt emmemişler mi demiyor da değilim yani.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    ..Borsa İstanbul , % 1.22 + da ilen ,Ortağı olduğumuz hisse 67.30 TL de,Çelik gibi mübarek...!!!

7. Takipteyiz

8. yaw arkadaş şu endekse bi gömseler de bu da ne cehenneme düşecekse düşsün herkes rahatlasın..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 102/166 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •