Sayfa 165/165 İlkİlk ... 65115155163164165
Arama sonucu : 1318 madde; 1,313 - 1,318 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Tekniği onu bunu bilmem,yolcudur Abbas bağlasan durmaz.Sebeplerini nedenlerini niçinlerini bilale anlatır gibi yazıp anlattık.Turkish ky her zamanki gibi arkasından bakıp gidip 400-500 lerde sıraya girecek.Bu hikaye değişmez,yerli ucuz malı sevmez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hayal görüyorsun hocam.

Diğer bir deyişle benim 3 yıl önce gördüğüm hayali 3 yıl sonra sen görüyorsun.

3 yıl sonra bu hayalini, bugün malı devralanlara devredersin.

Turkish ky her zamanki gibi malı yüklenip hammallık yapacak/yapıyor.

Bu kağıt o dediğin rakamlara çıksa bu hayal biter.

Oysa o hayali bitirmek işlerine gelmez.

Enflasyon yüzde yüze vurmuşken yeni yeni Turkish ky hammallara ihtiyaç olacak.

Yeni gelen hammallara holgeldiniz diyelim.

2.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Hayal görüyorsun hocam.

Diğer bir deyişle benim 3 yıl önce gördüğüm hayali 3 yıl sonra sen görüyorsun.

3 yıl sonra bu hayalini, bugün malı devralanlara devredersin.

Turkish ky her zamanki gibi malı yüklenip hammallık yapacak/yapıyor.

Bu kağıt o dediğin rakamlara çıksa bu hayal biter.

Oysa o hayali bitirmek işlerine gelmez.

Enflasyon yüzde yüze vurmuşken yeni yeni Turkish ky hammallara ihtiyaç olacak.

Yeni gelen hammallara holgeldiniz diyelim.
    Whirlpool birleşmesi ve yeni açılan fabrikalarla birlikte artık büyük yatırımların bitmesinin etkisiyle borçların hızla ödeneceğini ve Migros gibi bir şey olacağı hikayesine çok inanıyorum hocam.Evet zor hisse evet hareketleri çok çetin ama ben inanıyorum hocam.Zamanlama önemli ve bence zamanı geldi.Yanılabilirmiyim elbette yanılabilirim ama çok çok zaman kaybederim.Yatırımcıyım sabırlıyım gerisi nasip kısmet.

Cahillik mutluluktur!

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Whirlpool birleşmesi ve yeni açılan fabrikalarla birlikte artık büyük yatırımların bitmesinin etkisiyle borçların hızla ödeneceğini ve Migros gibi bir şey olacağı hikayesine çok inanıyorum hocam.Evet zor hisse evet hareketleri çok çetin ama ben inanıyorum hocam.Zamanlama önemli ve bence zamanı geldi.Yanılabilirmiyim elbette yanılabilirim ama çok çok zaman kaybederim.Yatırımcıyım sabırlıyım gerisi nasip kısmet.

5 yıldır taşıyorum.

Varlığımın üçte birini thy'den 12 liradan, üçte birini de tüpraştan 108 liradan satarak bu bahsettiğin hayale getirdim kattım.

Hiç pozisyonumu değiştirmezsem şu an en az 5-6 kat daha büyük portföyüm olacaktı. Ki bu da Arçeliğin bugün 1000 TL olması demek.

O kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşattı ki fabrikalarının üstüne meteor düşse zerre üzülmem.

Allah belasını versin.

4. Her hissenin bir vakti vardır belki o sene gelmiştir....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Artı 5 den eksi ye inmesi hoş olmadı oda ayrı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Artı 5 den eksi ye inmesi hoş olmadı oda ayrı...
    Koskoca holding izliyor. Hisseyi paçavra ettiler. Nasıl izin veriyorlar anlamak mümkün değil. Vestel tavan olurken oluyor bunlar hem de..

Sayfa 165/165 İlkİlk ... 65115155163164165

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •