Sayfa 161/165 İlkİlk ... 61111151159160161162163 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. Artık bundan sonra

%2 %3 görünce tak tak

yapacağım. Bu ne böyle ya

biraz yükselince cakiyorlar

Bizde bekliyoruz yatırımcı

ayaklarında
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Artık bundan sonra

%2 %3 görünce tak tak

yapacağım. Bu ne böyle ya

biraz yükselince cakiyorlar

Bizde bekliyoruz yatırımcı

ayaklarında
    Günde en az 3-4 defa satıp alttan tekrar alım fırsatı veriyor, ben yapamıyorum, satarsam uçar gider bir daha alamam. yapanlara helal olsun, bol kazançlar
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. 160 - 166 arası büyükler iyi

kazandı. Bundan sonra kar gördüğüm

an giydirecegim. Onların dili böyle

bari aynı dilden konuşalım dimi ama
    Son düzenleme : dede_60; 24-04-2024 saat: 16:29.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Mısır fabrikası eli kulağında, faaliyete geçiş kap haberi hisseye hareket getirir. O yüzden kıpraşmadan izlemedeyim
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. ay hadi inş

6. Mısır fabrikası geçen ay deneme üretimlerine başladı,bugünde Bangladeş fabrikası seri üretime başladı.Arçelik 14 yıl boyunca çok büyük büyüme yatırımları yaptı,tüm kazandığını yeni şirket satın alımlarından kullandı,dünyanın 1 numaralı üreticisi olma yolunda süren ve devasa yatırımları çok uzun periyotta Whirlppoll ile yapılan ortaklık ile tamamlayan şirketin hisseleri haliyle bu 14 yıl süren ağır yatırım döneminde ciddi baskı altında kaldı.Bizde yatırım yapan şirketlerin yatırım süreçleri devam ederken yatırımcı ilgisi çok olmuyor,herkes yatırımların bitip meyvelerinin alınmaya başlayacağı zamanları bekleyip öyle pozisyon alıyor.İşte Arçelikte böylesi devasa bir süreç bitmek üzere,hasat zamanları yaklaşıyor ve pozisyonlar alınmaya başlandı.Benim kişisel tahminim bu sürecin kuzey Amerika ayağıda olacak ve bu son nokta olacak.Bununda yine Whirlpool ile olacağını düşünüyorum,artık hisse alımı ile mi olur yoksa yine Beko Europe örneğinde olduğu gibi birleşme ile mi olur orasını kestiremiyorum ama Arçelik şu an olmadığı tek pazar olan kuzey Amerika pazarınada girecek.Güzel günlerin başladığını düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

7. Mısır fabrikası Arçelik için yeni bir ihracat yolu açacak. Bu nedenle bu yatırımı çok önemsiyorum.

8. Yurt dışı fabrikalar hariç başka hikayesi var mıdır Arçelik in, eski ortaklar zaman bulursa cevap verebilirler mi

Sayfa 161/165 İlkİlk ... 61111151159160161162163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •