Sayfa 110/136 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 873 - 880 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    ne zaman bofa mal yuklense hemen kafasına cakıyorlar ıstemıyorlar bu tahtada sankı
    ilk etapta 40,00 ın üzerinde durması olumludur...biliyorsunuz kaç gündür her çıkışında buranın üzerinde duramıyordu...bu psikolojiyi kırması iyi olacak...tabi en güzeli bence 41,00 in üzerine çıkmasıdır...böyle bir güzellik yaparsa seviniriz...tavan olmazsa da olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. gesanda iken bir ara 60-75 aralıklarında inanılmaz bir baskı oluşmuş idi..o kadar bunaltıcı idi ki ben bile pes etmiştim...o vakit elimde bulunan 57 bin lottan 41 bin lotunu dayanamayarak satmak zorunda kalmıştım..ardından da hisse bir çıktı pir çıktı..ta 300 leri gördü...şu anda brlsm deki baskıyı görünce o anı hatırladım....kalan 16 bin lotumu da 300 ü görmemize rağmen satmamış gidip 230 dan satmıştım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. aslında o sıralarda bazı yakın arkadaşlarımın yoğun sat baskısı olmasaydı belki de daha da direnebilirdim...ama iki dostumun baskısı + tahtada speğin baskısı derken pes etmiştim...pes etmemiş olsaydım bu günkü sermayemin iki katı bir sermayem olacaktı...

ben tam anlamı ile kazanamadım ama bazı dostlarım kılçıksız tam 20 kat kazanmışlardı...ben de onların sevincine ortak olup onlarla teselli buldum...hafızam beni yanıltmıyorsa bir kaç hafta önce gesan 110 tl leri görmüştü...bölünmemiş haliyle 440 tl...

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesanda iken bir ara 60-75 aralıklarında inanılmaz bir baskı oluşmuş idi..o kadar bunaltıcı idi ki ben bile pes etmiştim...o vakit elimde bulunan 57 bin lottan 41 bin lotunu dayanamayarak satmak zorunda kalmıştım..ardından da hisse bir çıktı pir çıktı..ta 300 leri gördü...şu anda brlsm deki baskıyı görünce o anı hatırladım....kalan 16 bin lotumu da 300 ü görmemize rağmen satmamış gidip 230 dan satmıştım..
    Bu süreç tam 7 hafta sürmüştü keko. 75 görmemiştik, 69.9-61 arası gidip geldi 7 hafta boyunca. Sonra 70 üstüne çıkınca kısa sürede 90 olmuş sonra da neredeyse soluksuz 188e gitmişti, oradan da düzeltme yapmıştı. Ben de aynısını hatırladım bugün ve bu sefer birleşimin nazını kabullendim. Ancak bize oldukça borçlandı, tüm borçlarını seri bir şekilde öder inşallah zamanı gelince.

5. Dün gelen eupwr kap’ından sonra yakın zamanda Makedonya’da ges işi kap’ının gelmesini bekliyorum. Hayırlısı diyelim

6.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Bu süreç tam 7 hafta sürmüştü keko. 75 görmemiştik, 69.9-61 arası gidip geldi 7 hafta boyunca. Sonra 70 üstüne çıkınca kısa sürede 90 olmuş sonra da neredeyse soluksuz 188e gitmişti, oradan da düzeltme yapmıştı. Ben de aynısını hatırladım bugün ve bu sefer birleşimin nazını kabullendim. Ancak bize oldukça borçlandı, tüm borçlarını seri bir şekilde öder inşallah zamanı gelince.
    Bak senin hafizan daha kuvvetliymiş... gerçekten de öyle oldu...7 hafta yani yaklaşık iki ay bir hissenin yerinde badanaj yapması bu hissenin gideri buraya kadar düşüncesini veriyordu...bizim nazlı brlsm kızımız galiba en fazla 2_3 haftadır yerinde sayıyor..demekki hala sabır etmemiz gereken haftalarımiz var..bu naza sabretmek gerek bence..bir gün gelecek bize borçlandığı tüm tavanları bir haftada öder..

7. Tahtanın ana sahibi iş yatırım bunu kaç kere yaptı hatırlamıyorum. 600.000 lot alıp tahtayı %6 yaptırıyor citi üzerinden işlem yapan robotlar qnb yatırım finans ve bofa robotları al yönünde tetikleniyor sonra akşama kadar bunlara mal basıyor. Bugün dayanamadım 41.50 de bir miktar satıp kapanışta aldım.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bak senin hafizan daha kuvvetliymiş... gerçekten de öyle oldu...7 hafta yani yaklaşık iki ay bir hissenin yerinde badanaj yapması bu hissenin gideri buraya kadar düşüncesini veriyordu...bizim nazlı brlsm kızımız galiba en fazla 2_3 haftadır yerinde sayıyor..demekki hala sabır etmemiz gereken haftalarımiz var..bu naza sabretmek gerek bence..bir gün gelecek bize borçlandığı tüm tavanları bir haftada öder..
    31 Ağustos’ta ilk 40 görmüşüz ve 40.16 kapatmışız dostum , 3 hafta olmuş daha ancak psikolojik olarak 2 ay olmuş gibi geliyor insana 😀

Sayfa 110/136 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •