Sayfa 45/136 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 353 - 360 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Haber akışı.. haber akışı.. haber akışı..

2 kap atsaydi ne kredi yasağı gelirdi ne olagan disi miktar ve fiyat hareket bilgisi istenirdi.

LE2123 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by kaya727 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmasın. Birbirimize hisse guzellemesi yaparak şunu aldım şu kadar bundan aldım falan bunları bir kenara bırakalım..

Bu hissenin hepinizin aklındaki yere gidebilmesi için belli başlı şartlar mevcut öncelikle güzel bir bilanço gelmesi sonrasında ges e ilişkin kap düşmesi iştirak santral enerji için sermaye artışı ve yatırım kararları gerekli.

Yoksa siz sayfalarca birbirinize hisse guzelleseniz de birşey olmaz.

Alıntı Originally Posted by kaya727 Yazıyı Oku
    Haber akışı.. haber akışı.. haber akışı..

2 kap atsaydi ne kredi yasağı gelirdi ne olagan disi miktar ve fiyat hareket bilgisi istenirdi.

kusura bakma başkanım..hisseye tedbir ve brüt geleceğini 1 hafta önceden söyleyenler vardı.bu ara brütde gelebilir bilginiz olsun efendim

3.  Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    kusura bakma başkanım..hisseye tedbir ve brüt geleceğini 1 hafta önceden söyleyenler vardı.bu ara brütde gelebilir bilginiz olsun efendim
    Ne kusura bakacağım yazılanı anlıyor musun sen? Haber akışı olsa tedbir gelmezdi diyorum.

4. Başkanım emin misiniz haber akışı olsada tedbir gelen kağıtlar var.ayrıca %5 yapmış size az geldi herhalde

5.  Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    Başkanım emin misiniz haber akışı olsada tedbir gelen kağıtlar var.ayrıca %5 yapmış size az geldi herhalde
    Boş konusuyorsun be kardesim. Yüzde 5-10 az veya çok bir yorumum oldu mu?

6. Yok haber gelince tedbir gelmiyormuş ya onun için sordum galiba %5 size az geldi diye düşündüm.

7. Hisse %7 artıştan sonraki 3 gün tavan oldu, işlem hacimleri de arttı. Bu tarz sert yükselişlerde spk kredili işlem yasağı ve olağan dışı miktar hareketleri vb. tarzı tedbirleri genelde işleme koyuyor. Bence şirketin kap atması vb. ile alakalı bir durum yok kaldı ki pazartesi sabahı zaten yeni iş kap’ı atıldı.Ayrıca, şirketin kenarda hazırda bekleyen bir kap’ının olmasını beklemek de haksızlık olur , o zaman her bu tarz sert yükselişte kap beklemek gerekir ki o da doğru olmaz diye düşünüyorum. Bu tarz tedbirler daha önce aldığımız hisselerde de sık karşılaştığımız durumlar, bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
    Önemli olan bilanço, inşallah piyasanın beğeneceği bir bilanço gelir.

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Hisse %7 artıştan sonraki 3 gün tavan oldu, işlem hacimleri de arttı. Bu tarz sert yükselişlerde spk kredili işlem yasağı ve olağan dışı miktar hareketleri vb. tarzı tedbirleri genelde işleme koyuyor. Bence şirketin kap atması vb. ile alakalı bir durum yok kaldı ki pazartesi sabahı zaten yeni iş kap’ı atıldı.Ayrıca, şirketin kenarda hazırda bekleyen bir kap’ının olmasını beklemek de haksızlık olur , o zaman her bu tarz sert yükselişte kap beklemek gerekir ki o da doğru olmaz diye düşünüyorum. Bu tarz tedbirler daha önce aldığımız hisselerde de sık karşılaştığımız durumlar, bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
    Önemli olan bilanço, inşallah piyasanın beğeneceği bir bilanço gelir.
    Evet yeo da aynısı olmuştu gecenlerde.yeni iş ilişki ve ardından tedbir geldi

Sayfa 45/136 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •