Sayfa 510/520 İlkİlk ... 10410460500508509510511512 ... SonSon
Arama sonucu : 4157 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Ben sizleri ciddiyete davet ediyorum Burda bir genel kurul var ve yanlış giden şeyler var mesela 10 yıldır zarar bu yönetimi siz itiraz etmezseniz ibra etmiş oluyorsunuz ve bu kısır döngü devam sizler yüzünden üşenip genel kurula gitmeyen hesap sormayan insanlar şimdi böyle zarar ettiren ki kamu iktisadi teşebbüsleri yöneticileri bile kamu kurumu olmasına rağmen kar ederken Eggub böyle yönetim değişim isteyelim sizde patronsunuz ki o firma ya ortağımız olay borsa al sat ne alaka ve temettü sermaye koyduk bu sene az bunu rica edelim en az 2000 tl verilecek şekilde revlze edilsin ve maddi duran varlıklar dan arsa enflasyon muhasebesi yeterki değil çok kıymetli o arsa onu gayrimenkul Expertiz firmasına güncelleysln ki yatırımcı dostu olmaya davet edelim patronla aynı gemideyiz niye firması değer kazansın istemiyor toplantıda soralım siz niye hisse borsada sürünsün istiyorsunuz diye
    Ciddiyetsiz bir yazı mı yazdım.
    Herkes giderse salon kaldırmaz.
    Siz gidin ve ne soracaksanız sorun.
    Daha önce attığım meile cevap verneye tenezzül etmeyenlere yalvarırcasına tekrar meil atacak değilim.
    Yazdıklarım anlaşılmamış.
    İstediğinizi sorun.
    Bildiğini okuyan yine okur.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hem siz bize niye sataşıyorsunuz.
    Buradakiler gariban yatırımcılar.
    Sanki patronu azarlıyorsunuz.
    Sizden şüphelenmeye başladım

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ciddiyetsiz ve lakayt ve umursamaz burası bilimsel bir platform kahvehane değil malesef siz sanki arkadaş ortamı böyle konuşamazsınız sizi saygıya davet ediyorum sataşan sizsiniz

4. Biz ortağız bu firmaya alınteri emeğimizi koyduk kul hakkımız var genel kurullar aslında ortaklar ile helalleşmek adına da önemli acaba sizlerin kul hakkına girdik mi diye patron ve bakın yöneticiler mesela o yöneticiler zarar ettiriyor neden diye sormak eleştirmek yapıcı olmak adına önemli ve patron sizsiniz onların ortak olarak yönetimden hesap sormak olağan şimdi 10 senedir Eggub zarar edecek ama sormayacaksın niye diye açıklaması yok tarım kredi kooperatifi bile kar ederken biz bunu eleştirince bakın bilimsel olun bilimsel bakış burda garip bir durum var kamu iktisadi teşebbüs aynı işi yapacak kar edecek ama Eggub bu bilimsel bir tespit eleştiri de değil anormallik
    Şimdi biz hem eleştirip hem daha karlı nasıl olur diye patrona tavsiye bilimsel tespit tavsiye
    Nedir gübre üretimi tamamen bırakması arka hinterland tamamen limana tahsis edilmesi 700 dönümü limana çok verimli olur

Buyback ile alsa mesela Sasa borsadan kendi hissesini alarak dünyanın net dönem karı yazdı bilançoda hisse senedi değer artışı kazancı kalemi ile hem işte bedava kaynak yarattı Eggub te alsa ki patron en az Alsancak limanından daha değerli demişti alsa burdan belki 10 kat fon yaratacak iken neden şişe cam yaptı Sabancı yaptı herkesler yaparken blz neden bu hayatın olağan akışına aykırı iskonto yu firma neden hem kendi lehine hem inanıp alan yatırmcı ya faydalı olmaktan kaçınıyor bu basiretli ticaretten kaçarken gübre yi zarara satan bir yönetim zihniyeti tabi ki eleştiri konusu
    Temettü çok önemli zaten mağdur olduk temettü en az 2000 tl istemek çok anlamlı yatırmcı dostumu değilmi göreceğiz tatlı dille aynı gemide ortaklar olarak iyi niyetli bir temettü revize bekliyoruz ama bunu talep etmemiz gerekiyor herkes elini taşın altına koyup bu talepleri iletmeli bilimsel talepler eleştiriler bunlar

5. Gidip soru soracaklara teşekkürler şimdiden. Dün mgros genel kurulu vardı 5-6 kişi kafes tavukçulukla imal edilen yumurtalar satılmasın diye şerh düşmüşler değişik bir g. Kurul olmuş.
    Burada da özellikle güzel ticaretinden neden sürekli zarar yazıyor al-sat yapıyorsan zararına nasıl olur bu iş? Çalıştıgım firmada blok mermer al-sat yaparız yani alışın maliyetin belli satışım belli. Olmadı hiç yapmazsın ...

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Gidip soru soracaklara teşekkürler şimdiden. Dün mgros genel kurulu vardı 5-6 kişi kafes tavukçulukla imal edilen yumurtalar satılmasın diye şerh düşmüşler değişik bir g. Kurul olmuş.
    Burada da özellikle güzel ticaretinden neden sürekli zarar yazıyor al-sat yapıyorsan zararına nasıl olur bu iş? Çalıştıgım firmada blok mermer al-sat yaparız yani alışın maliyetin belli satışım belli. Olmadı hiç yapmazsın ...

Tabi müşterisi vardır bayileri vs. Maliyetine ve bari.

7.  Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Ben sizleri ciddiyete davet ediyorum Burda bir genel kurul var ve yanlış giden şeyler var mesela 10 yıldır zarar bu yönetimi siz itiraz etmezseniz ibra etmiş oluyorsunuz ve bu kısır döngü devam sizler yüzünden üşenip genel kurula gitmeyen hesap sormayan insanlar şimdi böyle zarar ettiren ki kamu iktisadi teşebbüsleri yöneticileri bile kamu kurumu olmasına rağmen kar ederken Eggub böyle yönetim değişim isteyelim sizde patronsunuz ki o firma ya ortağımız olay borsa al sat ne alaka ve temettü sermaye koyduk bu sene az bunu rica edelim en az 2000 tl verilecek şekilde revlze edilsin ve maddi duran varlıklar dan arsa enflasyon muhasebesi yeterki değil çok kıymetli o arsa onu gayrimenkul Expertiz firmasına güncelleysln ki yatırımcı dostu olmaya davet edelim patronla aynı gemideyiz niye firması değer kazansın istemiyor toplantıda soralım siz niye hisse borsada sürünsün istiyorsunuz diye
    Sn. dadaş, siz toplantıya katılmayı düşünüyor musunuz?

Genel Kurula katılacaklara teşekkür ediyorum.

Şirketin borsa değeri 136 milyon dolar.

Patrona sorar mısınız acaba kendisi bu değeri adil buluyor mu ?

Teşekkürler

Ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 510/520 İlkİlk ... 10410460500508509510511512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz