Sayfa 254/520 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku

kısa vade olumsuz uzun vade olumlu bir gelişme bana göre.....
    Gübre işi kambur

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tahtacı bunu fırsata çevirecek, mal toplayacak gibi. YTD.

Bok yüzünden baskılanan kağıt, boktan çıkinca niye üzülüyor anlamıs değilim.
    Boku sevmiş ve alışmış olmalı.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Merhaba arkadaşlar, bulaştık bakalım ne olacak uzun vade de. Ben uzun süredir takip ediyordum, bu gübre işinden umarım tamamen çıkar. Şahsen liman işini tercih ederim. Uzun vadeli yatırım için esas şimdi potansiyel başladı görüşündeyim.

5.  Alıntı Originally Posted by Sabrsfk Yazıyı Oku
    Gübre işi kambur

sevgili dostum aslını sorarsan kambur degil kambur kılıgına sokan şereften yoksun bir patronumuz var yav köylü gübre fiyatlarından kan aglıyor zam üzerine zam diye ama bu şeref yoksunu zarar üzerine zarar göstermeyi beceriyor gibi gösteriyor denetleyen bir kurum da yok aslında iktidar da aynı düzenbazlıklar peşinde oldugundan kurum murum bırakmadılar vuran vurana gidiyor taaa 2023 haziranına kadar dişimizi sıkacagız tabi diş kaldıysa ondan somra gelen eger düzeltmezse o da aynı düzenin yolcusu olur der hayırlısı dilegiyle demekten başka çaremiz de yok.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Gübre sayesinde ucuz kredi temin ediliyordu, liman için gerekli yatırım yapıldı ve gübre kamburunu üstünden attı. Aslında pozitif olması gereken hareket negatif algısı verilerek baskıya devam. 180'e getirde biraz daha alalım! Ytd.

7. Gübreden çıkıp çıkmaması önemli değil. Zaten son 6 yılın 5'inde artan zarar göstermiş.
    Patronun ne olduğunu bilerek ortağı olanlar şaşırmayacak ve gereken sabrı göstereceklerdir.
    Bakalım daha ne atraksiyonlar yaşayacağız?
    Sonuçta değil, yoldadır erdem.

8. batan geminin mallari...bakalim kim yağmalayacak...bugun son kursunlarimida attim ya herru ya merru...batarsamda eggub da batayim...2 yildir bekle babam bekle...gubre isnden cikiyoruz haberini resmen kotu haber gibi algilattilar...sanki sirket batiyormus gibi... ulan adamlar gubreden bariz sekilde zarar ediyor...tank ciftligi ve limandan kar ediyor... bunu bile bile bu hisseyi bugun satan harbi salaktir...

Sayfa 254/520 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •