Sayfa 513/521 İlkİlk ... 13413463503511512513514515 ... SonSon
Arama sonucu : 4164 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Muhalefet şerhi, yatırımcının sözlü veya yazılı talebi ile oluyor diye biliyorum Sn. cinali.
    Elektronik ortamda maddelere ait ret verikdiginde açıklama bölümünde belirtiliyor zaten ona rağmen birkaç maddede verilen şerh ile sorular tutanankta yer almamıştır.
    Ticaret bakanlığı görevini yapmamış sirketinde işine geliyor,sebebi tenkit edilmek işlerine gelmiyor.
    Sagliklar

2. Ört de senin de ayıbını örtsünler,
    kendine emin olma, kendi kusurlarını bırakıp,
    başkasına gülme, kusur arama. Hz. Mevlânâ

Şirket genel kurulunda olanların
    Mevlananin sözü ile ilgisini anlamakta zorlanıyorum.
    Siz ki şirket ile ilgili burda fevaran ediyordunuz,,vede herkese yapılmasi gerekenler olabileceğini uzun uzun yaziyordunuz.
    Genel kurula katılıp sessizce her gündem maddelerine evet demek nasıl izah edilebilir.
    Genel kurullar hesap verme vede ortaklara bilgi verme platformu olduğu gerçeği ortada iken ayıp ve kusurlarin üzerinin örtünmesinden bahsetmeyi forumdaslarin takdirine birakiyorum.
    Sagliklar

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Elektronik ortamda maddelere ait ret verikdiginde açıklama bölümünde belirtiliyor zaten ona rağmen birkaç maddede verilen şerh ile sorular tutanankta yer almamıştır.
    Ticaret bakanlığı görevini yapmamış sirketinde işine geliyor,sebebi tenkit edilmek işlerine gelmiyor.
    Sagliklar
    Elektronik ortamda şimdiye kadar toplantıya katılmadığım için prosedürü bilmiyorum doğrusu.

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Şirket genel kurulunda olanların
    Mevlananin sözü ile ilgisini anlamakta zorlanıyorum.
    Siz ki şirket ile ilgili burda fevaran ediyordunuz,,vede herkese yapılmasi gerekenler olabileceğini uzun uzun yaziyordunuz.
    Genel kurula katılıp sessizce her gündem maddelerine evet demek nasıl izah edilebilir.
    Genel kurullar hesap verme vede ortaklara bilgi verme platformu olduğu gerçeği ortada iken ayıp ve kusurlarin üzerinin örtünmesinden bahsetmeyi forumdaslarin takdirine birakiyorum.
    Sagliklar
    Ben şimdi arkadaşa cevap verecektim ki, duygu ve düşüncelerime tamamen tercüman olmuşsunuz Sn. cinali. Baştan aşağı tutarsızlık dizboyu!

6. Kendi ayıbıyla uğraşana ne mutlu.
    Başkasının ayıbını söyleyen, o ayıbı kendisinden uzak görmesin.

Hz. Mevlâna

İnsanın kendi ayıbını kabul etmeside erdemli bir davranış olduğunu söyler büyüklerimiz.

Sayfa 513/521 İlkİlk ... 13413463503511512513514515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •