Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 741/1004 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: Viop XXXV

malum şahıs.. bir aralar muhtarlarla bilmem kaçıncı toplantıyı yapıyordu israf sarayında..

bu aralar ise gençlerle toplantı..

habertürk'ü bir açayım dedim belki bilimsel bir konu vardır teketek'te.. bu yayını gördüm ve ışık hızıyla kapattım, radyo 3'e geçiş..

20 yıldır kasmasını anlamak çok zor.. bırakmasını bilmek lazım, merkel birakıyor mesela.. yeterince zarar verdin zaten ülkeye..

gençlerle toplantı yapacağına muhalefetin karşısına çık.. bence daha çok fayda sağlar eğer algını düzeltmek istiyorsan.. böyle danışıklı dövüş toplantılar komedi mertebesinde..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku

4- Gelelim senin güven kaynağın olan ve kişileri küçük görmenin temel sebebi olan TIP meselesine:
    Bunları ayrıntılı açıklamak abes ama karşımdaki taş atarken gül atacak değilim:

ÖYS 1996 DA İLK 1.000 girdim. Ailemin tıp ısrarından dolayı 1997 DE tekrar girdim,ham puanda yani orta öğretim başarısı HESAPLAMANMADAN ilk 200 girdim. ama 2 . yıl ara vermeden girdiğimden OBP yarı yarıya düşerek yani +30 puan benden keserek yerleştirme yapıldı ve 1997 de erciyes tıpa girdim.

Normalde hacettepe ing. tıp ama puan kırılınca beni 5.000 sıralamada itti. 0RJİNAL BELGE ELİMDE EĞER BU KONUDA BENDEN ÖZÜR DİLERSEN BELGEYİ NET OLARAK TÜM FORUMA VEYA SANA GÖNDEREBİLRİM.
    o belgenin bana ait olduğuna dair(bunun hiç bir şüpheye gerek kalmayacak şekilde ispatlanması için) ne yapılması gerekiyorsa da sen söyle ben yapayım..

ÖSYM(bilkentten) alınan orjinal belgedir.

onun için bana TIP,KAZANAMADI VE EZİKLİK VAR DEME..(20 yıldır forumdayım tıp ile ilgili maceramı ilk defa anlatıyorum)..senin tezyif edici sözlerin olmasa yine yazmazdım.

AİLEDE 6 TIPÇI VAR DERKEN. tıp kazanmanın o kadarda matah bir şey olmadığını ve senin mütekebbir yapının sebebi olan yere temas ettim.

nicelerini gördüm.TIPI elinin tersiyle itenleri..HA ŞUANDA TOPLUMDA İŞ GÜVENCESİNDEN DOLAYI TIP EN ÇOK TERCİH EDİLENDİR..ORASI DOĞRU..AMA İLK 1.000 VEYA İLK 5.000 E GİRENLERİN HEPSİ tıpı tercih etmez..
    5-İDDİA KONUSU SAÇMALIKTIR.şizofrenik bir yaklaşım olur.biz çocukken bunu yapardık.
    Bu kadar kendini kasmana gerek yoktu delikanlı...

Ben zamanında Erciyes Tıp'ı kazandım ama okumadım/okuyamadım diye yazabilirdin...

Senin üniversite sınavına girdiğin yıllarda Tıp Fakültesi revaçta değildi, bilgisayar- elektrik- elektronik mühendislikleri TIP'ın puanını geçmişti.

Tıp sınava giren öğrencilerin 7-8. tercihiydi...

Ben demiyorum sen demişsin dün...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    hayır....1990 ve civarında öys derecelerinin hepsi bilgisayar veya elektronik müh. ydi..en populer onlardı..özellikle 1993 ve sonrası hakkında net konuşurum..
    A ha ha ha....

Lem harbiden sizde hafıza diye bir şey yok...

1 gün önce yazdığını gelip kendin tekzip ediyorsun...

Bu kadar ezdirme kendini...

Bu arada ben çift ana dal ihtisaslı doktorum...

Size de diploma falan göstermek gibi bayağılıklara girmem...

Doktorum ben, bunu ispatlamaya ihtiyacım mı var sizin gibi ard niyetli insanlara...

Ona da diploma sahte, başkasının falan diye bir şeyler bulursunuz zaten...

Yan dal falan değil bu: 2 ANA BRANŞ. GENEL CERRAHİ + KADIN DOĞUM...

Birincisi Tepecik SSK, Diğeri Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi...

Türkiye'de 8-10 kişi vardır bu şekilde G.Cerrahi üstüne K.Doğum şeklinde 2 ihtisas yapan...

Buna da inanmıyorsan forumda yazan hkm diye bugün gördüğüm K.doğumcu bir arkadaş var, ona sorarsınız.

Türkiyenin 4 bir tarafında 8 ilinde çalıştım ben...

Askeri hastane dahil (yedek subay, 1995-1996 Çorlu Asker hastanesi, genel Cerrah olarak) tüm hastanelerde (SSK; Devlet, Üniversite) görev yaptım.

İddia konusuna gelince...

Beni kibirli diye eleştiren sensin...

Endeks konusunda yön aşağı diyorum, bu kadar basit.

Sen de yukarı diyorsun gördüğüm kadarıyla...

Ben de diyorum ki; boşver kibiri falan ben de yanılabilirim senin dediğin gibi.

2 azgın boğa ile iddiaya girdik...

Bir sen kaldın geriye...

O halde hodri meydan...

Tıp kontenjanları konusunda da, kusura bakma ama, ağır saçmalamışsın...

Şimdi oraya geleceğim...
    DUHUL : 1999

3. https://www.bloomberg.com/news/artic...crisis-deepens

Gazprom bize sattığı doğalgaza yüzde 25 lerden başlayan bir zammı dayayıvermiş.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4. ikinizinde iddianız için şansınız mevcut ,
    oyunagelen formasyona oynuyor desek ,
    mohikan formasyona fazla bakmaz gibi ha teknik katalizör olarak düşündü ise günlükte 2 li tepe yapıp 45 -46 kovalıyor olabilir.
    Ama son karar ikinizin olmayacak BADEM spor karar verecek onların kullandığı tahtalardan.

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    ereğli ne olur yarın ben onu düşünüyorum,
    aylık ortalamayı yukarı geçti 2 ayın ardından,
    hrc fiyatları da yükselmeye başlamış galiba
    aylık ortalamayı yukarı geçti dediğin grafı bir görsek kara kemal.

6. Zinedrimed

Eregl nin bilanço tarihi ne zaman

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    malum şahıs.. bir aralar muhtarlarla bilmem kaçıncı toplantıyı yapıyordu israf sarayında..

bu aralar ise gençlerle toplantı..

habertürk'ü bir açayım dedim belki bilimsel bir konu vardır teketek'te.. bu yayını gördüm ve ışık hızıyla kapattım, radyo 3'e geçiş..

20 yıldır kasmasını anlamak çok zor.. bırakmasını bilmek lazım, merkel birakıyor mesela.. yeterince zarar verdin zaten ülkeye..

gençlerle toplantı yapacağına muhalefetin karşısına çık.. bence daha çok fayda sağlar eğer algını düzeltmek istiyorsan.. böyle danışıklı dövüş toplantılar komedi mertebesinde..
    Ben de burayı açtım birileri endeks, viopla ilgili bilgi paylaşımında bulun mu diye?
    Baktım ki siyaset kokuyor. Birilerinin paralı askeri önüne geleni yazıyor. Tv açmış da bilmem ne çıkmış da.
    Siyaset aşağı siyaset yukarı.
    İşte biz de kanalda değiştiremiyoruz. Yönetim uyarı da vermiyor.

Ne yaparsın okumadan kapatıyoruz. Engelliyoruz. Forum okunmaz oluyor.

Siyasette boğulun. Geberin siyasetiniz de. Yeter be. Komik oluyorsunuz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Ben de burayı açtım birileri endeks, viopla ilgili bilgi paylaşımında bulun mu diye?
    Baktım ki siyaset kokuyor. Birilerinin paralı askeri önüne geleni yazıyor. Tv açmış da bilmem ne çıkmış da.
    Siyaset aşağı siyaset yukarı.
    İşte biz de kanalda değiştiremiyoruz. Yönetim uyarı da vermiyor.

Ne yaparsın okumadan kapatıyoruz. Engelliyoruz. Forum okunmaz oluyor.

Siyasette boğulun. Geberin siyasetiniz de.
    ilkelliğini gösteriyorsun.. bu forumda senden daha çok viopla ilgili yazdığıma eminim..

viopla ilgili başkalarından bekleyeceğine kendin bir şeyler yaz.. yazabiliyorsan tabii..papağan gibi başkalarını taklit etme..

zavallı yaratık..sen daha viop başlığının formatını anlamamışsın.. burada siyaset yerine göre konuşulur..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 741/1004 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •