Sayfa 875/999 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Bozoklu abi bu gidişin arkasından bir haber çıkar mı.
    Yoksam endeks mühendisliği mi

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. İlk 5 alıcı AK,İŞ ,ÜNLÜ,DENİZ,TEB ILK 5 SATICI BANKOF,TACİRLER,YF,BURGAN, GEDİK....ytd

CASPER_VIA_A2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Bozoklu abi bu gidişin arkasından bir haber çıkar mı.
    Yoksam endeks mühendisliği mi

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hisse zaten çok ucuz kaldı .bir haber bende bekliyorum tüpraş süprizlere gebe.bekleyip göreceğiz.satmak yok.

4. haftalık dolar grafiği . y t d

tüpraş hissesini 5 / 6 sene içinde her fırsatta bütcesine göre alıp biriktirmek 6 / 7 sene
    sonra büyümesine göre fiyatını tahmin edemiyorum bugün için % 90 rafineri % 10 enerji 6 sene sonra % 90 enerji % 10 rafineri olacağını belirtiyorlar . y t d

5. Öyle bişey belirtmiyorlar.Fafineri her zaman ağırlıklı olacak.
    Profesyonel değilim.Kendi çapımda sallıyorum.Söylediklerimi ciddiye almayın.

sn kartopu tupras aylık... iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. [QUOTE=Emre3441;6523519]Öyle bişey belirtmiyorlar.Fafineri her zaman ağırlıklı olacak.[/QUOTE

her forumda bazı yatırımcılar okumadan araştırmadan muhalefet yapıyor acaba doğrumu yanlış mı düşünmüyor enerji şirket hisselerini tüpraşda topladı 10 milyar dolar yenilebilir enerjiye yatırım yapacak 2030 yılına kadar enerjideki hasilatı çok artacak rafineri aynı çalışacak şu anda enerji hasılata oranı % 10 rafineri % 90 yatırımlar bittiğinde bu oran tersine dönecek yani enerjideki hasılatı çok artacak 4 ağustos akşamı bloenberg tv de tuncay turşuyu dinledim linki atıyorum 59 ncu dakikada tüpraşı yorumluyor isteyen tamamını dinleyebilir bir çok hisse yorumu yapıyor . y t k

https://www.youtube.com/watch?v=71ldMg_PN8g tuncay turşucu yorumu

8. Tüpraş bir rafineri şirketidir.Amacı araçlara/gemilere/uçaklara yakıt sağlamaktır. Gelecekte yeşil hidrojen/SAF üretmek için RES ve GES yatırımı yapacak. Satmak için değil.

1.jpg
    Profesyonel değilim.Kendi çapımda sallıyorum.Söylediklerimi ciddiye almayın.

Sayfa 875/999 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •