Sayfa 911/999 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 7991 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by kayadr Yazıyı Oku
    Peki abi yarın satan da temettü alabilir mi?
    Evet, alır.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

2. Bjk sponsorluğu için her sene bu seneki fiyatlarla 240 milyon civarında ödeme yapılacak.Bunun bir kısmı da vergiden düşülecek
    Sonuç olarak 2 milyar lotla oranlarsak yaklaşık lot başına 7-10 kuruş sponsorluk harcaması yapılacak.10 bin lotu olan kişinin zararı 700 ile 1.000 TL arasında.10 bin lota 12 TL den 120 bin TL temettü verdiğini düşünürsek 120 de 1 oranında,veya belki 150 de bir oranında bir tutar.

Ben önemsemiyorum açıkçası.Koç grubuna güveniyorum.Kendi ceplerine indiren patronları düşünürsek ben bu sponsorluk harcamasını çok masum buluyorum.Yönetim.belki de faydalı olacağını düşündü bilemiyoruz

Herkesin düşüncesi farklı olabilir tabi ki

3. Sayın şef,
    Burada yanıldığınız noktalar olabilir.
    Güven sorunu yaşıyorsanız borsaya yatırım yapmanız sağlığınız için zararlıdır.
    Koçlara birşey olmaz. Onlar dönüp hisse fiyatına bakmazlar. Dolayısı ile psikolojileri bozulmaz. Ama sizin bozulur. Sonra yanlış kararlar verirsiniz. Size yazık diye söyledim.
    Koçlar bir de işi sizden öğrenmezler kafanızı yormayın. Ben de kimseden birşey öğrenecek değilim.
    Ama bakın star rafinerisi Tüpraş’ın Türkiye’deki tek rakibidir. Onlar da gs nin sponsoru Diye bir bilgi verdim. Ne öğretmek, ne de öğrenmek niyetindeyim.
    Hayırlı kazançlarınız olsun.
    Temettü herkese hayırlı olsun

4.  Alıntı Originally Posted by ozgurs Yazıyı Oku
    Sayın şef,
    Burada yanıldığınız noktalar olabilir.
    Güven sorunu yaşıyorsanız borsaya yatırım yapmanız sağlığınız için zararlıdır.
    Koçlara birşey olmaz. Onlar dönüp hisse fiyatına bakmazlar. Dolayısı ile psikolojileri bozulmaz. Ama sizin bozulur. Sonra yanlış kararlar verirsiniz. Size yazık diye söyledim.
    Koçlar bir de işi sizden öğrenmezler kafanızı yormayın. Ben de kimseden birşey öğrenecek değilim.
    Ama bakın star rafinerisi Tüpraşâ€™ın Türkiye’deki tek rakibidir. Onlar da gs nin sponsoru Diye bir bilgi verdim. Ne öğretmek, ne de öğrenmek niyetindeyim.
    Hayırlı kazançlarınız olsun.
    Temettü herkese hayırlı olsun
    Hisse fiyatında haklı olabilirsin ama Galatasaray Alinin psikolojisini mahvetti bu yılda şampiyon olamazlarsa psikotik vaka olur...

5. Kademe analizinde 175 tl 4 milyon lota yakın alım yapılmış. Kim acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Archill Yazıyı Oku
    Kademe analizinde 175 tl 4 milyon lota yakın alım yapılmış. Kim acaba

Gedik yatırımın aldığı söyleniyor bir tür aktarma olayı heralde...

7.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Gedik yatırımın aldığı söyleniyor bir tür aktarma olayı heralde...
    Aynı şeyler Thy da da oluyordu 10 tl iken.

Ağalar yarın alır, ırgatlar salıyı bekler
    Her şey çok güzel olacak

Sayfa 911/999 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •