Sayfa 353/1002 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Akşam kafa güzeldi kusura bakmayın.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2. 11 TL test edilmeden hükümet krizin boyutunu hissetmeyecektir.
    Bkz. Brunson Krizi

YTD.

her zaman aldigim UN

haftalik siparis veriyorum

gecen hafta ile bu hafta arasi %20 zam gelmis (1 hafta)

bu nedir yahu ? hani faizi indirince enflasyon dusecekti ?

4.  Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku
    Selam dostlar. Daha önce yazdıklarıma ek olarak güncel durum:

Kur, hesaplarıma göre şu anki adil değerinden (AD) yaklaşık %6 yukarıda - ancak reel faizin kayda değer biçimde negatif olmasından dolayı bu durum alıcıları caydırmıyor.

Yükseliş devam ederse, ekonominin tolere edememeye başlayacağı seviye ise AD+%10 olacaktır. Burası ayrıca, MB başkanının gönderilmesiyle başlayan ilk dalganın %161.8'ine denk gelecektir. Ötesi overshoot. Oradan itibaren panikle longlamak, pozisyon büyütmek, bir şekilde stoplu çalışmayı gerektirir derim.

Kur önümüzdeki günlerde düşerse - eksi reel faizde bulunmaz nimet.
    Bulunmaz nimet derken dolar alin anlamindami?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

5. Erdoğan, sosyal medyayı hedef aldı: Milli güvenliği tehdit eder konuma gelmiştir.

"Türk Konseyi Medya Forumu"na video mesaj gönderen Erdoğan, sosyal medya mecralarını hedef aldı. Erdoğan, "Hiçbir denetimin olmadığı sosyal medya mecraları hem demokrasiyi hem toplumsal barışı hem de devletlerin milli güvenliğini tehdit eder konuma gelmiştir" dedi.

https://www.birgun.net/haber/erdogan...lmistir-362990

Milli guvenligi ben tehdit ediyorum diyecek hali yok.

Sosyal medya, kendi planlarini bozdugu icin dusman, Milli Guivenlik dedigi de bizzat kendisi.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

"L'nin" ucunun neden kıvrık olduğunu 9 sene sonra anladım, meğer g.tümüze girecekmiş.
    Yukardaki iki kolu ile de tutacak ki kaçamayalım.

7. 39 üyeli FATF'ın gri listesinde yer alan ülkelerin sayısı Türkiye'nin de eklenmesiyle 23'e yükseldi: Arnavutluk, Barbados, Burkina Faso, Kamboçya, Cayman Adaları, Haiti, Jamaika, Ürdün, Mali, Malta, Fas, Myanmar, Nikaragua, Pakistan, Panama, Filipinler, Senegal, Güney Sudan, Suriye, Türkiye, Uganda, Yemen ve Zimbabwe.

“Ölüm grubu”

8. Bulgar Levası'nın 5.74 liraya ulaşmasını fırsat bilip alışveriş için Edirne’deki Ulus Pazarına akın eden Bulgaristan vatandaşları sosyete pazarına akın etti. Bazılarının araçlarının bagajlarında yer kalmadığı görüldü.

Ucuz diye bizim vatandaşlar Bulgaristan’a gidip alışveriş yapmıyor muydu?

Sayfa 353/1002 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •