Sayfa 128/129 İlkİlk ... 2878118126127128129 SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. Dün elimde kalan son lot larıda verdim yeniden buluşmak ümidiyle bol kazançlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Dün elimde kalan son lot larıda verdim yeniden buluşmak ümidiyle bol kazançlar dilerim.
    Sayın bagbozumu size de bil kazançlar. Hisse değişimi yaptınız galiba ben de düşünüyorum ama bu fiyatlardan değil 2024 4. Çeyrek bilançoyu da gördükten sonra.

3.  Alıntı Originally Posted by Temettü Bükücü Yazıyı Oku
    Sayın bagbozumu size de bil kazançlar. Hisse değişimi yaptınız galiba ben de düşünüyorum ama bu fiyatlardan değil 2024 4. Çeyrek bilançoyu da gördükten sonra.
    Evet Sn.Temetü Bükücü çarpanlarını daha düşük bulduğum eggub a ekleme yaptım. Hepimiz için hayırlısı olsun.

4. Az bir miktar da olsa tezol uma geri döndüm. Tezol suz yapamıyorum

5. Bilanço gelsin artık tezol

6. Türkiye Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri 2024 yılı Mart ayı sektörel ihracatı iller bazında incelendiğinde; İstanbul’un 280 milyon 781 bin dolar ile ilk sırada yer alırken, ilk 10’da ihracatında en çok artış görülen il % 93,3 artış oranıyla Mersin olmuştur.

7.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Türkiye Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri 2024 yılı Mart ayı sektörel ihracatı iller bazında incelendiğinde; İstanbul’un 280 milyon 781 bin dolar ile ilk sırada yer alırken, ilk 10’da ihracatında en çok artış görülen il % 93,3 artış oranıyla Mersin olmuştur.
    PM4 etkisini göstermiş anlaşılan.Bu güzel haber biraz moral olsun biz yatırımcılara

Sayfa 128/129 İlkİlk ... 2878118126127128129 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •