Sayfa 98/1002 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

https://twitter.com/medyablok/status...548912641?s=20

Ziraat Bankası ile Demirören Holding arasındaki kredi skandalının yeni bir boyutu ortaya çıktı. Demirören’in 300 milyon dolar ve 1 milyar 118 milyon lira krediye karşılık ipotek ettirdiği araziler, Ziraat Bankası tarafından eski sahibi Demirören’e kiralandı.

-Cumhuriyet

bu zenginlerin ne güzel dünyası var şarkıda gibi

sana sevdanın yolları

bana kurşunlar

Kavcıoğlu:
    - Serbest piyasa koşullarında kur dengeye gelecektir, uyguladığımız politikalarda kur inşallah dengeye gelecektir
    - Kur geçişkenliğinin bu dönem daha az olmasını bekliyoruz
    - Kur artışının bir miktar enflasyona yansıyacağnı düşünüyoruz

Kavcıoğlu: Doğru, faiz artıran ülkeler var ama biz artırırken onlar ne yaptı diye bakmak lazım, Dünyadaki gelişmeleri takip ediyoruz

Kavcıoğlu: Biz TCMB olarak faizin inmesi, maliyetin düşmesi, yatırımın artması konusunda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz ve yapacağız. Bu TCMB politikalarıyla da uyumlu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kavcıoğlu:
    - TCMB çalışmalarını tamamen sahaya hakim bir şekilde, fiyat istikrarına yönelik yapıyor
    - Çekirdek enflasyonu kullanan bir sürü merkez bankası var, TCMB'de zamanında kullandı

Kavcıoğlu:
    - Biz enflasyon noktasında para politikası duruşumuzu tüm riskleri göz önünde tutarak sürdürüyoruz
    - Bütün sektörlere faiz indiriminin sirayet ettiğini düşünüyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kavcıoğlu:
    - TCMB çalışmalarını tamamen sahaya hakim bir şekilde, fiyat istikrarına yönelik yapıyor
    - Çekirdek enflasyonu kullanan bir sürü merkez bankası var, TCMB'de zamanında kullandı

Kavcıoğlu:
    - Biz enflasyon noktasında para politikası duruşumuzu tüm riskleri göz önünde tutarak sürdürüyoruz
    dua gibi olmuş

amin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin kente 5 bin ek taksi planı UKOME'de reddedildi. Teklif daha önce 9 kez reddedilmişti. UKOME ek taksiye 10. kez karşı çıkmış oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Efendiler ! Yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz. 28 Ekim 1923.

...Tabiki anlayana.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Kavcıoğlu:

Kavcıoğlu:
    Ne demek istediğini piyasa anlamıyor kendi bildiğini okuyor,anladığı tek şey tek adamın emrini yerine getiririm diyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin kente 5 bin ek taksi planı UKOME'de reddedildi. Teklif daha önce 9 kez reddedilmişti. UKOME ek taksiye 10. kez karşı çıkmış oldu.
    Guya amaç belediyeleri güçsüzleştirmek,amaaa gelecekte olan dip dalgasını hala bilmiyorlar.

Sayfa 98/1002 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •