Sayfa 384/430 İlkİlk ... 284334374382383384385386394 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,690
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Nasil 15 bin oluyor anlamadim

Su an en dusuk 7500 TL ee ustune %37.5 zam olacak yani 15 bin olamaz

10,312 TL olacak
    zam kök maaşa yapılacak, 5800 olan bile var...

10,312 hayal
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

10,312 hayal
    5800*1.375=7975 TL

E iyi hic yoktan iyidir

Madem sadece enflasyon farkı veriliyor,6 ay önce aldığımız enflasyon farkı &19.x di...Diğeri refah payı adı altında verilmişti...Şimdi 64.x den 19.x i çıkarıp kalan rakamı 44.x i zam olarak vermeleri lazım...Yaparlar mı bence hayır , yaparsa TAK parti yapar a.q...

4.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Nasil 15 bin oluyor anlamadim

Su an en dusuk 7500 TL ee ustune %37.5 zam olacak yani 15 bin olamaz

10,312 TL olacak
    1 kişi seçilsin diye, 2 milyon insanın emekli edildiği ülkede, belediyeleri almak için en düşük emekli maaşı 15 bin yapılacak. Yapılır demiyorum, yapılacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

10,312 hayal
    Sn. Güneysu tamamen sarayın yaptırdığı anketlere bağlı.. İmamoğlu istanbulda ciddi önde olursa emekli maaşı hiç beklemediğimzi kadar yükseltilir bence...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    1 kişi seçilsin diye, 2 milyon insanın emekli edildiği ülkede, belediyeleri almak için en düşük emekli maaşı 15 bin yapılacak. Yapılır demiyorum, yapılacak.
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Sn. Güneysu tamamen sarayın yaptırdığı anketlere bağlı.. İmamoğlu istanbulda ciddi önde olursa emekli maaşı hiç beklemediğimzi kadar yükseltilir bence...
    Merkezi yönetim önemliydi onun için en düşük emekliye Temmuzu beklemeden %40 zammı yapıştırmıştı...Ayrıca EYT yasasını çıkarmıştı...Bu yerel yönetim...İstanbul önemli , Ankara zor iş , belki İstanbulu almak için en düşük aylık x lira yapıldı denir ama diğerleri yine 3+1 alacak...Tavandan prim yatırmışlar ayakta dikilmeye devam edecekler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,690
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    emekli olunca, herkesin aldığı maaşı dolar + usd enflasyonu olarak versin..

razıyız...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

8. 12 hazirandan beri sgk basvurusuna cevap gelmedi. 6 ay cok uzun sure degilmi?

araci veya sgk uzmani tanidigi olan varmi onlar ise yararmi?

Sayfa 384/430 İlkİlk ... 284334374382383384385386394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •