Sayfa 306/430 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

detaylı bakmak için bilgisayarın başına geçtim. emekli maaşı hesaplama robotuna göre %2,26 eksik maaş yansıtılmış , ayrıca toplam prim günün 8953 görünüyordu , 8933 gün olarak işlemler yapılmış.

2.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Günaydın , 10.03.2023 tarihinde e-devlet üzerinden başvurum bu sabah itibari ile sonuçlandı. Darısı bekleyen tüm emekçilerin başına efendim. İşlem yeri :Gebze sgk.
    Syg.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayırlı olsun Sn. YSFKRM

17.03 de sizinle bilgi paylaşımında bulunmuştuk. 05.03 de e-devlet ten başvurdum. Bağlı olduğum Gebze SGM, evrakım Emeklilik Servisi - 2 (İZMIT) de bekliyor. Sizin de evrakınız Emeklilik Servisi - 1 (İZMIT) de bekliyor idi.

Beklemekten farklı bir şey yaptınız mı. Daha sonra SGM ye gitmek gibi. Ya da atıyorum bekleyen evrakın Îzmit ten Gebze ye yönlendirilmesi ile ilgili.

DYS Evrak takip sisteminde 17.03 den sonra evrakın Izmit ten Gebze ye sevki ile ilgili ya da farklı bir satır var mı.

Tekrar hayırlı olsun. Saygılar.

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Gebze yoğun ama iyi çıkmış, 9 Mart İzmit bende henüz evrak beklemede diye gösteriyor. Hayırlı olsun Demirci. Gebze de hangi firmadasınız.
    bu arada dys evrak takip halen beklemede görünüyor , 4a emekli aylık bilgisi e devlet üzerinden takip ediniz.

Alıntı Originally Posted by ozzy Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Sn. YSFKRM

17.03 de sizinle bilgi paylaşımında bulunmuştuk. 05.03 de e-devlet ten başvurdum. Bağlı olduğum Gebze SGM, evrakım Emeklilik Servisi - 2 (İZMIT) de bekliyor. Sizin de evrakınız Emeklilik Servisi - 1 (İZMIT) de bekliyor idi.

Beklemekten farklı bir şey yaptınız mı. Daha sonra SGM ye gitmek gibi. Ya da atıyorum bekleyen evrakın Îzmit ten Gebze ye yönlendirilmesi ile ilgili.

DYS Evrak takip sisteminde 17.03 den sonra evrakın Izmit ten Gebze ye sevki ile ilgili ya da farklı bir satır var mı.

Tekrar hayırlı olsun. Saygılar.
    sn. ozzy teşekkür ederim.
    E devlet başvurusu sonrası kuruma gitmedim , hafta 1 defa gebze sgk 0262 643 84 38 numaralı telefondan başvurum beklemede görünüyor bir sorun mu var diye sorduğumda hayır bir sorun yok sırası geldiğinde işleme alınacak dediler.
    az önce sn. çakır24 de yazdığım gibi dys evrak takip halen izmit-1 de beklemede görünüyor herkese e devlet üzerinden 4 a emekli aylık bilgisi sekmesinden takip edilmesini tavsiye ederim.
    syg.

5.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    sn. ozzy teşekkür ederim.
    E devlet başvurusu sonrası kuruma gitmedim , hafta 1 defa gebze sgk 0262 643 84 38 numaralı telefondan başvurum beklemede görünüyor bir sorun mu var diye sorduğumda hayır bir sorun yok sırası geldiğinde işleme alınacak dediler.
    az önce sn. çakır24 de yazdığım gibi dys evrak takip halen izmit-1 de beklemede görünüyor herkese e devlet üzerinden 4 a emekli aylık bilgisi sekmesinden takip edilmesini tavsiye ederim.
    syg.
    Önce 4a emeklilik kaydında çıkıyor. Yaklaşık 4 gün içindede 4a emekli aylık bilgisinde gözüküyor.

6.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    detaylı bakmak için bilgisayarın başına geçtim. emekli maaşı hesaplama robotuna göre %2,26 eksik maaş yansıtılmış , ayrıca toplam prim günün 8953 görünüyordu , 8933 gün olarak işlemler yapılmış.
    Tahakkuk cakismasi yani prim fazlasını traslamislardir.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Eline kalemi alan bisi yazıyor şimdi bende bisi yazarım ağzı kulaklarına gider..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Benim ki MANISA

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Servet, İstanbul Kocaeli büyük şanssız, diğer iller çok şanslı, onlar bizden 3-5 ay önce emekli olur. Özellikle Kocaeli en kötüsü gibi görünüyor.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 306/430 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •