Sayfa 256/1003 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: Viop XXXVI

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Düşüncem,
    Mümkün değil.
    Hiçbir suçlu kendi isteğiyle yargılanıp hapse girmeyi düşünmez
    Hiçbir diktatörlük kaos çıkarmadan gitmez özellikle de oturdukları koltuk pislikten geçilmiyorsa.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ASTROLOGLAR, F.Altaylı'nın programında(Teke TEk)
    TR'nin şubat(22) ayında, beklenmedik ve ani yeni bir sürecin,değişimin içinde olacağını söylediler.

Merakla bekliyoruz.. (bazı tahminlerim var,yazmasakta!)

2.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    ASTROLOGLAR, F.Altaylı'nın programında(Teke TEk)
    TR'nin şubat(22) ayında, beklenmedik ve ani yeni bir sürecin,değişimin içinde olacağını söylediler.

Merakla bekliyoruz.. (bazı tahminlerim var,yazmasakta!)
    İşimiz bunlara kaldıysa, ohoooo
    Damat geri geliyor olabilir

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Recep in seçmen kitlesi çoktan sırtını döndü. Ultra saflar ve nemalananlar kaldı teknede. Bahçeli atar yakında tekmeyi ve bir gün öğleden sonra erken seçim haberini tvden duyarız...

4. Elinize sağlık..
    Benim senaryom 2. Şık...
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    AŞAĞIDAKİLER SADECE KİŞİSEL TAHMİNLERİMDİR, HAYAL DÜNYAMIN BİR ÜRÜNÜDÜR, CİDDİYE ALMAYINIZ.
    HAFTA SONU İŞİM OLMADIĞI İÇİN BİRAZ ÜFÜREYİM DEDİM KENDİ KENDİME. ŞU ANDA YAPILABİLECEK ONLARCA KURALINA UYGUN SAYIMDAN SADECE BİR TANESİDİR.

Aşağıda vereceğim sayım (benim tahminimdir, farklı sayımlarla da karşılaşabilirsiniz) ile ilgili açıklamalar.

İlk grafik sayımın neresinde olduğumuzu gösterir. Şu anda yeşil renk ile gösterilen 3.1 dalgası içindeyiz ve 3.1'in 5. dalgasını yani 3.1.5 yapıyoruz. Detaya inersek (daha alttaki grafik) 3.1.5'in 3.3.5 zirvesini yapmaya çalışıyoruz, FDow 90 puan daha yükselirse bu zirve gelmiş olacak.

Biraz detaya inersek (Bu noktadan sonra ilk 3 etiketi (3.1.5) yazmadan sadece son 3 etiket ile devam edeceğim.):

Daha önce verdiğim ve bahsettiğim 5 Boğa sayımından olasılığı en yüksek olan sayım kırmızı ile verdiğim sayımdır. Bulunduğumuz yer belirtilmiştir. Şu anda 3.3.5 zirvesini (tam etiket olarak 3.1.5.3.3.5) yapmak üzereyiz. 5. dalga zirvesine kadar olan data (kırmızı çizgilerin altındaki data) kes yapıştır datasıdır, çok kaba tahmindir.

Kırmızı çizimin en sağındaki zirveden sonra iki olasılık karşımıza çıkar.

1) YA 2. grafikte siyah renk 5, yeşil renk 5.1 ile gösterilen zirve ilk grafikteki yeşil renkli 3.1 dalga zirvesidir, sonrasında ilk grafikte yeşil renkli 3.2, ikinci grafikte mavi çizgi ile gösterilen 3.2 dalga düzeltmesi beklenir (30.000 altına, tahminen 28500)
    Bu olasılık şu anda zayıf olasılıktır benim düşünceme göre. (AYI SENARYOSU)

2) YA DA 2. grafikte siyah renk 5, yeşil renk 5.1 ile gösterilen zirve 3.1.5.1 zirvesidir ki bu durumda ilk grafikteki yeşil renkli 3.1 zirvesi için daha en az 4 ay var demektir ve bu durum ikinci grafikte yeşil çizgiler ile gösterilmiştir. Bu olasılık ve sayım benim şu anda favorimdir. (BOĞA SENARYOSU)

EW den pek anlamayan, yahu bu sayılar neyin nesi diye düşünen herkesin anlayabileceği bir şekilde yazmaya ve tüm döngüyü vermeye çalıştım. Umarım anlaşılır olmuştur.

Bol kazançlar.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Gazete sayfalarında okuduğumuz iddialar doğruysa, ceza az bile
    Doğru mu değil mi orasını mahkeme karar verir
    Hükümete karşı ABD bile kumpas kuramazken . Beş zincir market birleşip enflasyon yaratarak ,hükümete cephe açıp, kumpas ,kuracaklar .
    Rekabet kuruluna yapılan sözlü savunmada ,BİM savunmasını okumanız gerek .
    Çokomelli eliyle zincir marketlere zarına satış yaptırılırken , marketler kahraman ilan edilmişti .
    Bu dönem zararına satmayı kabul etmediler galiba . Şimdilerde kartel ilan edildiler

6. Bim migros a101 ...
    Bende iki firma savunmasını okudum..
    Bir de fenomen bir abimizin tweet flowunu okudum..
    Sadece bir tedarikçi den alınan ve şirketlerin sadece ciro rakamının binde 7 sine tekabül eden bu şirket yüzünden
    Hani böyleyse bile büyük hakaret... kartel demek ...
    Rekabet kurumu gerçek anlamı ile siyasi bir karar vermişti..
    BİM için zaten bunun adımları Davutoğlu istifasından bu yana konuşuluyor idi..
    Yazık günah...
    Yıpratmadır bu..
    Bende firma ortağı sahibi vs olsam asla kabul etmem..edilecek gibi değil..
    Bu bizim forumda aynı Ecevit zamanında Ecevit e oynayan dış mihraklar gibi..
    Ecevit batı bloğu tarafından gözden çıkarılırken bile kimseye VATAN HAİNİ SUÇLU ŞU YA DA BU VEYAHUT TERÖRİST ÇAPULCU DEMEDİ..
    Şimdi ki kesim vardır bir bildiği vs diyor ve bunu bu forumda okuyunca da g*tümle gülüyorum..
    Ondan sonra sermaye gelmiyor niye gelsin **...
    Şu forumda bu kadar basiretsiz konuşan var ki...
    Aynı durumu bankalara konuşsalar ne dersiniz...
    Yapı kredi kartel akbank garan kartel dese Allah için ne dersiniz..bunlar piyasayı maniple ediyor dese
    Halkbank hala ucuz mu derdiniz..
    Silkelenin kendinize gelin yav...
    Bu kadar sığ olmayın..
    Kabak gibi ortada ayakkabı numaramı geçmeyen IQ sahibi insanlar yönetiyor ve arkasına da oda sıcaklığını geçmeyen IQ seviyesine sahip insanları almış..
    Saçma sapan senaryolara inanmayın len..
    Adam olun accık..
    Bim den vs den su alıp ışıkta satan Tavukcu dükkanın önüne dolap koyup bim den aldığı suyu satan var len..
    Su bile içemezsiniz bebeler su su...

7. Sen dahil ..
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Bim migros a101 ...
    Bende iki firma savunmasını okudum..
    Bir de fenomen bir abimizin tweet flowunu okudum..
    Sadece bir tedarikçi den alınan ve şirketlerin sadece ciro rakamının binde 7 sine tekabül eden bu şirket yüzünden
    Hani böyleyse bile büyük hakaret... kartel demek ...
    Rekabet kurumu gerçek anlamı ile siyasi bir karar vermişti..
    BİM için zaten bunun adımları Davutoğlu istifasından bu yana konuşuluyor idi..
    Yazık günah...
    Yıpratmadır bu..
    Bende firma ortağı sahibi vs olsam asla kabul etmem..edilecek gibi değil..
    Bu bizim forumda aynı Ecevit zamanında Ecevit e oynayan dış mihraklar gibi..
    Ecevit batı bloğu tarafından gözden çıkarılırken bile kimseye VATAN HAİNİ SUÇLU ŞU YA DA BU VEYAHUT TERÖRİST ÇAPULCU DEMEDİ..
    Şimdi ki kesim vardır bir bildiği vs diyor ve bunu bu forumda okuyunca da g*tümle gülüyorum..
    Ondan sonra sermaye gelmiyor niye gelsin **...
    Şu forumda bu kadar basiretsiz konuşan var ki...
    Aynı durumu bankalara konuşsalar ne dersiniz...
    Yapı kredi kartel akbank garan kartel dese Allah için ne dersiniz..bunlar piyasayı maniple ediyor dese
    Halkbank hala ucuz mu derdiniz..
    Silkelenin kendinize gelin yav...
    Bu kadar sığ olmayın..
    Kabak gibi ortada ayakkabı numaramı geçmeyen IQ sahibi insanlar yönetiyor ve arkasına da oda sıcaklığını geçmeyen IQ seviyesine sahip insanları almış..
    Saçma sapan senaryolara inanmayın len..
    Adam olun accık..
    Bim den vs den su alıp ışıkta satan Tavukcu dükkanın önüne dolap koyup bim den aldığı suyu satan var len..
    Su bile içemezsiniz bebeler su su...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 256/1003 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •