Sayfa 863/1003 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Piyasa değeri yıllık cirolarinin altında olanlarina bakınız. Fikir vermesi acisindan.. bir de yavsak patronları olmasın

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaten patronları yavsak olduğu için piyasa değerleri yıllık cirosunun altında oluyor. Ciro rakamı ile oynayamıyor ama diğer kalemlerdeki alavere dalavere ile kar uçuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    biz kıçımıza tencere bağlayıp gezmeyi düşünüyoruz sen ötv kalkmalı diyorsun...

ötv-x gibi yeni bişey çıkarsa şaşırma...

beşli çetenin geçiş ücretlerine bütçeden para lazım...

kim ödeyecek sen ben...
    ayıyım ben pardon ekonominin delüleriyim
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    biri şortmu dedi...

en sevdiğim kelime...
    Kav alalalalıyı görmeden mi!..
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

4. zirve görüldü falan gibi yorumlar gördüm..
    tam tersine, trend yeni başladı, 8 yıldan uzun süregelen trend kanalı yukarı kırıldı, kaçış boşluğu tabir ettiğimiz kitabi bir kopuş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Ben yanlar gidecek diyorum..
    Sabır..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanlardan gidebilecek çok az hisse var geçen sene uçtu gitti zaten çoğu pahalı
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

6. 90'ların mindsetine geri dönmek gerek. Bu dönemde grafiklere TL bazlı bakmak yanıltır adamı. 90'ları bilenler hatırlar, endeks grafiğini TL bazlı açıp bakınca orta vadeli analiz yapmak bile çok zordu. Enflasyondan dolayı sürekli yukarı çıkan fiyatlar vardı. Orta ve uzun vadede muhakkak dolar bazlı bakmak gerekiyordu grafiklere.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

7. Bugun ya da yarin bakan gidebilir. Sadece his

8. Evet ben by kafadayım. Dolar bazlı günlük bakın abi, bu piyasada bilanço da grafik de tl bazlı bakılmaz 100 milyon dolar masaya koyarlar zardan düşmeden 100 binlik olursun çok dikkat.

Yine de bugün short ekmek yedik ama çok çok riskli anlık takip ve sistemli stoplu. Yoksa sıkıntı.
     Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    90'ların mindsetine geri dönmek gerek. Bu dönemde grafiklere TL bazlı bakmak yanıltır adamı. 90'ları bilenler hatırlar, endeks grafiğini TL bazlı açıp bakınca orta vadeli analiz yapmak bile çok zordu. Enflasyondan dolayı sürekli yukarı çıkan fiyatlar vardı. Orta ve uzun vadede muhakkak dolar bazlı bakmak gerekiyordu grafiklere.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 863/1003 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •