Sayfa 93/138 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 737 - 744 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Şu anda ortada götürülecek bir kaymak.
    Yok şirket belini dogrultmanin peşinde
    Üretim ve satış olursa
    Kaymak büyük olur.o kaymaktan
    Her kes payına düşeni alır.
    Yeterki şirket tam kapasite üretime.gecsin
    Ortada üretim olmassa kimse bir şey
    Alamaz.
    Ytd.
    Kaymak varmı yok mu bizim bilmemiz zor. ancak şirketin borsaya açılış fiyatı ile bugünkü fiyatı arasına bakmak lazım kaymak varmıymış,varsa bu kaymakları kim yemişte şirket batağa gitmiş düşünmek lazım.

Balat ve piyasaya açık olmayan bir şirket, Berkanın ortağı, Balat ne iş yapar? Berka ne iş yapar? Bu borsaya açık olmayan şirket ne iş yapar? Balat ve Berka ürettiğini satmaktan acizmi ki satması için bir şirket kurulmuş? Hadi Balat ve Berka alıp satmak nedir bilmiyor, o kadar aciz bir şirket. Bu 3 şirketin yöneticileri kim? X ve Y şirketinde satış acizi olan şirket yöneticileri diğer şirkete geçince satış dehası mı oluyor? X il Y işçi gibi üretsin zahmeti çeksin asgari ücret alsın, Z'de patronmuş gibi satıştan kar etsin diye bir çaba mı var düşünmek lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by fevkani27 Yazıyı Oku
    Kaymak varmı yok mu bizim bilmemiz zor. ancak şirketin borsaya açılış fiyatı ile bugünkü fiyatı arasına bakmak lazım kaymak varmıymış,varsa bu kaymakları kim yemişte şirket batağa gitmiş düşünmek lazım.

Balat ve piyasaya açık olmayan bir şirket, Berkanın ortağı, Balat ne iş yapar? Berka ne iş yapar? Bu borsaya açık olmayan şirket ne iş yapar? Balat ve Berka ürettiğini satmaktan acizmi ki satması için bir şirket kurulmuş? Hadi Balat ve Berka alıp satmak nedir bilmiyor, o kadar aciz bir şirket. Bu 3 şirketin yöneticileri kim? X ve Y şirketinde satış acizi olan şirket yöneticileri diğer şirkete geçince satış dehası mı oluyor? X il Y işçi gibi üretsin zahmeti çeksin asgari ücret alsın, Z'de patronmuş gibi satıştan kar etsin diye bir çaba mı var düşünmek lazım.
    Üstad
    Her şirketin kendine göre Pazarlama
    Şirketi olur .bu şirkette kendi pazarlama şirketini kurmuş olabilir.
    Önemli olan satış yapan şirketin
    Yapısı.ve işleyiş biçimi.
    Burda yamuk bir durum varmı bilemem.
    Ytd.

Turgay Bey; dün hisse tavan olursa sizi ve yatırımcıları gayretlerinizden dolayı kutlayacağım demiştim ve Investingte bildirmiştim. Ancak forumda yorum yapmam yasaklanmış size cevap yazamadım ... Buğün ki direnişinizden dolayı sizleri ve diğer yatırımcıları kutlarım umarım dayanışmanız ve yatırımlarınız hayırlı olur .. AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Turgay Bey; dün hisse tavan olursa sizi ve yatırımcıları gayretlerinizden dolayı kutlayacağım demiştim ve Investingte bildirmiştim. Ancak forumda yorum yapmam yasaklanmış size cevap yazamadım ... Buğün ki direnişinizden dolayı sizleri ve diğer yatırımcıları kutlarım umarım dayanışmanız ve yatırımlarınız hayırlı olur .. AMOR
    Syn Doğan
    Bu günkü tabanın nedeni neydi
    Selamlar.

syn doğan
    bu günkü tabanın nedeni neydi
    selamlar.
    bu sorunuzun cevabını 16/05/2020 tarihinde saat 03:50 geçe yazıyım sayın yatırımcı . 15/5/2020 tarihindeki işlemleride görmek istiyorum .

Borsada başınıza gelebilecek en büyük felaket, ilk defa borsaya girdiğinizde para kazanmaktır. Daha büyük felaket ise ikinci hareketinizde de para kazanmaktır. Sizi ölüme bile götürebilecek felaket ise üçüncü hareketinizde de para kazanmaktır. Eğer Allah' ın sevgili kuluysanız, borsaya ilk defa girdiğinizde kaybedersiniz dostlar AMOR

Syn Doğan
    Bu günkü tabanın nedeni neydi
    Selamlar.
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    bu sorunuzun cevabını 16/05/2020 tarihinde saat 03:50 geçe yazıyım sayın yatırımcı . 15/5/2020 tarihindeki işlemleride görmek istiyorum .
    Bugün tahtayı izleme fırsatı buldum sabah 2,39 akşam 2,52 gibi fiyatlarda işlem yaptılar yatırımcılar... yatırımcı sayısının her geçen gün arttığı hissede orta vadede güzel şeyler olacağı gözüküyor, olumsuzlukların düzelmesi hepsi bir şirketin kap haberine bakar ancak şirketin hali hazırda nakit ihtiyacı var yönetim kurulu başkanı Ali Bey hisse satışlarını onayladı ihtiyaç olduğu kadar satılıyor dedi satılan hisselerinde bedelinin yeni fabrika ihtiyaçlarında harcandığını beyan etti... Sektörü güzel olan şirketin fiyatlanmasıda 6 ayda %900 oldu şirkette imtiyazlı payın olmamasıda şirketi ilerde zor duruma sokabilir onun için satışların artık durmasını bekliyorum kurulda nitelikli yatırımcılara tahsisli kararı çıkarsa hisse fiyatlarına olumlu yansır. 14/05/2020 tarihinde yapılan satış 1,75 ile 1,85 arasında alınan 250.000 lotun 2,85 ile 2,94 arasında 200.000 lotun satıldığını gösteriyor göstergelerde va analizlerde bir sorun gözükmüyor orta vadede ve uzun vadeli yatırımcılara şirket kazandıracak gibi... Şirket Yönetimi bu günlerde sipariş yada ön anlaşma gibi haberler gönderirse kazanılan 375 yatırımcıyı kaybetmemiş olur eğer bu haberler gelmezse satışlar devam ederse yatırımcı bu tahtada kısa vadede kalmaz ;... şahsım 7 yıldır buradaydı önümüzdeki 5 yılda da bu şirkette yatırımını devam edeceğim... 2025 yılına kadar hisseleri unuttum hazirun listesindeki hisselerim durmakta o listede 1 lot bile satmadım ancak kısa vadede %25 ini sattığım hisselerin de bir kısmınıda 2,39 da aldım merak eden varsa herkese hayırlı sahurlar biraz sabır olursa güzel olacak inşallah BORSA SABIR İŞİ YIL SONUNU DÜŞÜNÜN RAHAT RAHAT UYUYUN SELAMLAR SAYGILAR YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Bugün tahtayı izleme fırsatı buldum sabah 2,39 akşam 2,52 gibi fiyatlarda işlem yaptılar yatırımcılar... yatırımcı sayısının her geçen gün arttığı hissede orta vadede güzel şeyler olacağı gözüküyor, olumsuzlukların düzelmesi hepsi bir şirketin kap haberine bakar ancak şirketin hali hazırda nakit ihtiyacı var yönetim kurulu başkanı Ali Bey hisse satışlarını onayladı ihtiyaç olduğu kadar satılıyor dedi satılan hisselerinde bedelinin yeni fabrika ihtiyaçlarında harcandığını beyan etti... Sektörü güzel olan şirketin fiyatlanmasıda 6 ayda %900 oldu şirkette imtiyazlı payın olmamasıda şirketi ilerde zor duruma sokabilir onun için satışların artık durmasını bekliyorum kurulda nitelikli yatırımcılara tahsisli kararı çıkarsa hisse fiyatlarına olumlu yansır. 14/05/2020 tarihinde yapılan satış 1,75 ile 1,85 arasında alınan 250.000 lotun 2,85 ile 2,94 arasında 200.000 lotun satıldığını gösteriyor göstergelerde va analizlerde bir sorun gözükmüyor orta vadede ve uzun vadeli yatırımcılara şirket kazandıracak gibi... Şirket Yönetimi bu günlerde sipariş yada ön anlaşma gibi haberler gönderirse kazanılan 375 yatırımcıyı kaybetmemiş olur eğer bu haberler gelmezse satışlar devam ederse yatırımcı bu tahtada kısa vadede kalmaz şahsım 7 yıldır burdaydı önümüzdeki 5 yıldada bu tahtada yatırımını devam edeceğim... 2025 yılına kadar unuttum hisselerimi hazirun listesindeki hisselerim durmakta 1 lot bile satmadım merak eden varsa herkese hayırlı sahurlar biraz sabır güzel olacak inşallah YTD
    Sayın
    Doğan .imtiyazlı hisse olmassa
    Borsadan kağıt toplayan biri
    %51 ile şirketi ele geçirip yönetime
    El koyabilir.
    Bu fiyatlardan 15,16 bilemedin
    20 milyona şirketi ele geçirir.
    Yanlışım varsa düzeltin.
    Selamlar.

Sayfa 93/138 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri