Sayfa 42/138 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 329 - 336 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Nermin değil şermin karıştırma alkatçı.... Ah alkatçı ah sen değilmiydın daha 3 olmadan hubvc de aman almayın mal pazarlıyorlar diyen ne oldu hubvc oradan bıle 5 kat gitti 15 tl yı gordu... O yuzden borsa da neyin ne olacagını kimse bılemez...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Balat işi Hatip Ağa ya verilmiş anlaşıldı.Bu spekler hissenet e de dadandi.Twitter da pazarliyorlardi hissenet e de el attılar sonunda . Nick e bak Hatip Ağa.Hatip Ağanın Nermin i de gelirse hissenet e hiç şaşmam .
    Şermin değil de YAMANLARİN GAFUR hissenet e gelmiş
    Gel Gafur gel.Sen önce bir su 100 in bangonotu bir ver bana.Hani senet imzalamıştı n ya o 100 bini.Gerci 99 bin kaldı.Su bizim bozuk tavukları yedirmistin Demir Ağa nin mevlidin de

3. Ağalar eşleşen saat 14:24 itibariyle 307 lot (ucyuz yedi lot),tavandan almak için bekleşen 258 bin lot .Bu arada MARBAS cuma satistaydi alista yine

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Nermin değil şermin karıştırma alkatçı.... Ah alkatçı ah sen değilmiydın daha 3 olmadan hubvc de aman almayın mal pazarlıyorlar diyen ne oldu hubvc oradan bıle 5 kat gitti 15 tl yı gordu... O yuzden borsa da neyin ne olacagını kimse bılemez...
    Faşo Ağam bu YAMANLARİN GAFUR unu alsatciliktan krtarip al-unutcu yapalım.
    Topluma kazandiralim bunu.Bizi takip ettiğine göre adam olabilir bu Gafur .

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Faşo Ağam bu YAMANLARİN GAFUR unu alsatciliktan krtarip al-unutcu yapalım.
    Topluma kazandiralim bunu.Bizi takip ettiğine göre adam olabilir bu Gafur .
    ... Hatıp aga senden korkulur, senın hakkından ancak şermin gelır... Sen gaffurun elindekini alır yıne gaffura satarsın...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Hatİp aga bekleyen 374 bin şaka mı bu...

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ... Hatıp aga senden korkulur, senın hakkından ancak şermin gelır... Sen gaffurun elindekini alır yıne gaffura satarsın...
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatİp aga bekleyen 374 bin şaka mı bu...
    Faşo Ağam ne şakası?Sen hala anlamadın mı ?Mesele GEZİ PARKİ -AGACLAR değil mesele DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ Ağam.

Bu arada bu GAFUR a sahip çıkacağız .Bu adamı topluma kazandiracagiz.
    Gafur aksamdan tavana yazacaksın tavana almak istersen .Yatırım tavsiyesi değildir aman ha.

Sayfa 42/138 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •