Sayfa 134/138 İlkİlk ... 3484124132133134135136 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Spk 3 kuruşluk şirketi yüksek arz fiyatı ile arz etti ilk işlem günü ve diğer günler taban taban.....
     Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Bu hisse ile ilgili çok merak ettiğim bir konu var. Eski zamanlarda 400 kusurlerden kuruslar çok sert inmiş. Üstelik o surede ciddi bir sermaye arttırımı da yok. Bu hisse neden bu kadar rekor düzeyde sert düştü. Nedenini bilen yazarsa çok memnun olurum.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir....!!!!

2. Cevap için teşekürler. Bu halde gelde SPK ya güven. O yüzden yeni halka arzlara katılıyorum ama belli bir kar marjı koyarak. İsterse 100 e katlasin ben en fazla 3 katta cikarim

3.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Cevap için teşekürler. Bu halde gelde SPK ya güven. O yüzden yeni halka arzlara katılıyorum ama belli bir kar marjı koyarak. İsterse 100 e katlasin ben en fazla 3 katta cikarim
    şirket geçmişte yanlış fiyatlanmış olabilir ama şu dönem iyiye giden işler yapıyor...bedellisi onaylanırsa verilen vaatler olursa iyi fiyatlanacaktır hisse...geçmiş geçmişte kaldı biz bu güne bakıyoruz...

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    bu ay için 30-35 tl bandı teknik olarak mümkün..ytd
    durmak yok yola devam maşallah..

1 nolu gap boşluğunu doldurarak bedelliye gireceğini düşünüyorum spk tarafından bedellisi onaylanırsa %100 bölünecek olan hisse bilonço beklentileriyle 2 gap bölgesine hareket edebilir orta ve uzun vade için bedelliden gelen para ile vergi borçlerının ödenmesinden sonra olumlu haber ve yeni yatırım ve yeni cihazların üretim sahasında üretimi hızlandırması olumlu bilançolarla hisse kendini ve sektörünün değerini fiyatlaya bilir. AMOR
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 30-12-2022 saat: 21:54. Sebep: İMLA
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

6. durmak yok yola devam bedelli gelsin işimize bakalım...

7. bu hafta artık 30 tl diyelim spek..

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    bu hafta artık 30 tl diyelim spek..
    Bu kagittaki bedelli oranı nedir 1000 lot olan ne yatıracak kaç lota ulaşacak

Sayfa 134/138 İlkİlk ... 3484124132133134135136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •