Sayfa 43/138 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 337 - 344 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Tekin Çetin Metin Ali Kibar Feyzo m bir sesini duyabildik şükür Ağam.
    Bugün bize hiç te paylasmadin .Darilirim bak ha Feyzo Ağam

2. hatip ağa tahtaya el mi attın 478.107 lot DF

3. Hatip ağa ALGYO da bir el atsan bedelsiz olayı patlak verirse maşallahı en az 4 lü rakam. 4 rakamın önüne istediğin rakamı koy bedelsiz olayı % 10.000 üzerinde yanlış hatırlamıyorsam. sermaye tavanı son kez aynı bıraktılar bir daha uzatma yok diye biliyorum. Y.T.D.

4. İnvesting de biri "Balat seni alamadım kaç gündür ,ben de gittim yonga aldım " demiş .
    Yahu ne DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ imiş .Adam " nefes alsin yeter" mantığıyla yonga ya atlamış.

5.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Hatip ağa ALGYO da bir el atsan bedelsiz olayı patlak verirse maşallahı en az 4 lü rakam. 4 rakamın önüne istediğin rakamı koy bedelsiz olayı % 10.000 üzerinde yanlış hatırlamıyorsam. sermaye tavanı son kez aynı bıraktılar bir daha uzatma yok diye biliyorum. Y.T.D.
    Kibar Feyzo Ağam aman ha ben de ky im.Elim biraz geniş ama sonuçta tahta yapacak biri değilim.Onca inanmama ragmen bu balat da bile 135.053 lot aldım.Klmsn,dokta ve 2 hissemi daha var kıyamadım onlara .Maliyet çok düşük bunlarda ve filmin sonunu görmek istiyorum bu hisselerde.

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Kibar Feyzo Ağam aman ha ben de ky im.Elim biraz geniş ama sonuçta tahta yapacak biri değilim.Onca inanmama ragmen bu balat da bile 135.053 lot aldım.Klmsn,dokta ve 2 hissemi daha var kıyamadım onlara .Maliyet çok düşük bunlarda ve filmin sonunu görmek istiyorum bu hisselerde.
    Almasan da izle Hatip ağa bu hisseyi Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Almasan da izle Hatip ağa bu hisseyi Y.T.D.
    Tamam Ağam

tavandan bekleyen alış miktarı : 544.000 BİN LOT işlem görecek olan SATIŞ : 18.516 LOT AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 43/138 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •