Sayfa 7/20 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 49 - 56 arası.

Konu: IHAAS - İhlas Haber Ajansı

1.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Bu şirketler bu kadar kötü neden spk birşey yapmıyor. Demek ki sırtı sağlam İhlas zedeler daha mağdur.
    Spk neden bir şey yapmıyor yerine ne zaman bir şey yapmış ki demek daha doğru? Bimeks olayını bilen SPK dan fayda değil zarar geleceğini bilir.

2. hissenin fiyatı 2 lira zor eder. 4,60 tan sattılar.
    piyasa ilk fiyatlamada bunu göz ardı edecektir.
    kaç tavan gider bilmem ama orta vadede bu hisseye 1 tlnin altını gösterirler.

3. ben ihlas gazetecilik hissesini 2017 senesi idi 0.46 dan kimse almıyordu sonra bir baktık sene 2019 2020 olmuş o hisse bölündüğü halde yani 0.23 den 5 tl ye kadar yükselmiş 20 kat değer kazanmış şimdi soruyorum 20 kat değer kazanırken iyi di de düşünce mi kötü oldu kazan devamlı doğurmaz NASRETTİN HOCANIN FIKRASI misali borsa var

4. işlem tarihi ne zaman olur?

5. Yahu millet kriptolara ne servetler yatırıyor...hele hele bazı coinler tamamen çöp ama adamlar servet bağlıyor.
    Yeter ki rüzgar olsun kimse temel verilere bakmıyor
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

6.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Yahu millet kriptolara ne servetler yatırıyor...hele hele bazı coinler tamamen çöp ama adamlar servet bağlıyor.
    Yeter ki rüzgar olsun kimse temel verilere bakmıyor
    onlardan biride benim, girmiş olduğum coin 10x yaptı ama hala satmaya niyetim yok, kafamdaki rakama gelince satacağım.

borsada yatırım yapıyorum ama sağolsunlar ky yi bulunca çok güzel öpüyorlar, yetkili kurumlar ky yi korumuyor, yapanın yanına yaptığı kâr kalıyor malesef, borsada belirli kağıtlarıda aldım ve unuttum. arada ufaktan halka arzlar (ırzlara) giriyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    onlardan biride benim, girmiş olduğum coin 10x yaptı ama hala satmaya niyetim yok, kafamdaki rakama gelince satacağım.

borsada yatırım yapıyorum ama sağolsunlar ky yi bulunca çok güzel öpüyorlar, yetkili kurumlar ky yi korumuyor, yapanın yanına yaptığı kâr kalıyor malesef, borsada belirli kağıtlarıda aldım ve unuttum. arada ufaktan halka arzlar (ırzlara) giriyorum.
    Aman kardeşim dikkat et burda öpüyorlar, kripto parayı düşünmek bile istemiyorum 😊😁😁
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

8. Ihaas istenilen kadar verdiler. Zrgyo yerine buraya yatti. Carsamba ilkgun.ihlasin ilk gunu berbatti. Subat 1994 de 200.000 tl(eski parayla) niyetlenmislerdi 50.000 tl den arz olmustu. ifk ise faaliyete baslayinca gittikce gitti.2001 subatta coktude bir daha kendine gelemedi.
    Y.t.d.

Sayfa 7/20 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •