Sayfa 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon
Arama sonucu : 115 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ULUFA - Ulusal Faktoring A.Ş.

1. Az bir miktar 6 K lot bilanço gönderilmeden evvelki gün 10 tl hareketinde bir alayım dedim aldım aslında çok daha fazla alabilirdim ama ortak satış spk izni tahtayı frenlediği için tırstım açıkçası faktoring gelirleri çok iyi idi ama ben patron satıyor belki rutujludur diye çekindim hep 9 aylıkta ama son dönemde yatırım fonlarının da çıkmış olması ve evveliki 10 milyon ortak satışı yaklasık 5 milyon da fon satışını karşılayanlar aynı kişiler veya gruplarsa ve yabancı ortak satış için spk kararı olumsuz olursa farklı rakamlar telafüz edilebilir kısmet yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2. Ilk 35 dakikada 7.2 milyon lot islem hacmi.

3. Buralardan satış yemesi normal geçmişte Yabancı ortak satışı ve fon satışı dahil 10-11-12-13 aralıklı yüksek maliyetli alanları 9,50 10 TL arası cok bunaltılar buralarda lanet olsun deyip bence önce alanlar satıyor olsun ben biraz daha aldım zararı göze aldım kaybetcek bir şey yok risklimi risksiz ucuzmu ucuz geçmiş yüksek maliyetliler satsın beklenirmi beklenir 5 ve ya 6 df degerli aşağı sanayi yok faktoringler ucuz ama onlarıda kimse taşımak istemiyor al sat kağıtlarına döndüler yapıcak bir şey yok yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ilk 35 dakikada 7.2 milyon lot islem hacmi.
    Saat 11.45 islem hacmi 17.8 Milyon lot.

5. Yüksek faiz ortamı devam ediyor, özellikle seçimden sonra para arzının kısılması kaçınılmaz, bilin bakalım paraya ulaşımın kısıtlanması kime yarar! Yani kısaca asgari 6 ay boyunca faktoring sektörü canlı kalır, sonrasını Türkiye gibi ülkede öngörebilmek mümkün değil. ULUFA’ da geçmiş yıl karları birikmeye devam ediyor, beklentim bu yıl temettü ile beraber bedelsiz de açıklanması yönünde. Elbette YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Yüksek faiz ortamı devam ediyor, özellikle seçimden sonra para arzının kısılması kaçınılmaz, bilin bakalım paraya ulaşımın kısıtlanması kime yarar! Yani kısaca asgari 6 ay boyunca faktoring sektörü canlı kalır, sonrasını Türkiye gibi ülkede öngörebilmek mümkün değil. ULUFA’ da geçmiş yıl karları birikmeye devam ediyor, beklentim bu yıl temettü ile beraber bedelsiz de açıklanması yönünde. Elbette YTD.
    https://www.youtube.com/watch?v=hzQE-woHdOU&t=1203s

Mehmet ASCIOGLU, ULUFA parayi kullanir, nakit kar payi vermez, aciklanan yuksek karlilik, 2024 de devam eder, diyor.

7. Halka arzdan bu yana geçen 2 yılda temettü verdi, bu alışkanlığını bozmazsa iyi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Halka arzdan bu yana geçen 2 yılda temettü verdi, bu alışkanlığını bozmazsa iyi olur.
    Insallah, HBK 3.77 TL.

Bunun 0.77 TL.sini ortaklarina dagitacagini aciklasa, hisse fiyati 20 TL.yi asar herhalde.

Bu sekilde son 3 yilda kar payi veren sirketler katogorisinde yeri saglamlasir.

Insallah.

Sayfa 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •