Sayfa 130/130 İlkİlk ... 3080120128129130
Arama sonucu : 1040 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

1. uçacsak kaçacak palavralarına karşın 30 kademelik destek dirençlerde çatur çutur trade..

2 senedir 2 tavanlık bir hafta mı olmuş..

aha grafik rutin trade etmiş adam...

cigara parsı viski parası derdinde adam...

haksız mıyım ???????????????????????

bu işler böyledir yıllarca trade eder, depoyu fullediğinde bir gaza basar herkes arkasından bakakalır ! bu hep böyle olmuştur, olmaya devam edecektir

3. Bakalım bu haftayı nasıl kapatacak ???

8.20 -8.65 degerler..

8.44 pivot 8.38-8.52 pivotal kırılmalar..

8.52 üstünde olumlu ...

fraktal dünyalar..

üst alemlerde ne oluyorsa altlarda aynı tekrarlar..

5-15-30-60-240 dakikalık zaman dilimlerinde de aynı..

burada izlenimlerim çok ciddi dökülmeler oldu, büyük lotların önemli bir kısmı eridi..

tek sorun şu gereksiz ve beceksiz kayaşahin yine tahtada gereksiz işlemler yapıyor gibi duruyor.

o kadar bariz gibi hep aynı hareketler, aynı aracı kurumlar.. yahu biraz geliştir kendini..

bir sal bizi kardeşim ya !

DETAY.............

kısa bir süre önce bir kardeşime aşağıdaki YGYO - SKTAS - YYAPI grafiklerini gönderip aralarındaki ortak noktayı ve detayı sordum..

üstteki CRLN, yani kirli sarı yukarı kırılır, aşağıda roza turkuaz çapraz atar, kahve bu ikiliyi yukarı keser, ve en önemlisi kahve mürdüm üzerine çıkıp otobana girer.. gaza basmak serbest ....hız sınırı yok....... en alta da pengd grafiğinide koydum...

peki DETAY nerede.. ??

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

çok fazla yormadan cevabı da yazayım..

roza turkuaz çapraz sonrası, KAHVE bu ikiliyi yukarı keser ve roza ile mürdüm arasında kalır.... sonrasında mürdümü kesmeden önce aşağı yönlü bir bel verir.. ( bu bel ender de olsa mürdüm üzerinde de gerçekleşir) bu bel bir kadının beli gibidir.. iyi yakalarsan keyifli bir Wals yaparsın..

svg dostum Koray, müzik tutkunu bildiğim için bu Wals sana..

https://www.youtube.com/watch?v=EFJ7kDva7JE
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Yüzde ellilik yukarı hareket 1 2 ay içinde

Sayfa 130/130 İlkİlk ... 3080120128129130

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •