Sayfa 652/782 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Hesap verecek olan kisi Ali pandir , cikip temmuzda yazilacak karsiliklar yazildi demese inanmayacaktik belki . Bunlar oyle seytan insanlar ki bilanco doneminde kasten zarar yazdirip sonra alacak geldi haberiyle millete sattirip yurutedebilir. Tamamen ne isterlerse o . Millet gibi Thy kac yolcu tasimis, elektrik fiyati ne olmus , araci kurum ne Islem yapmistan hareketle hesap yapamiyoruz. Elin oglu analiz yapio hesap yapio 3 asagi 5 yukari gelio . Biz de dedektif olduk hirsizlik arastiriyoruz , nereden calarlar diye bakiyoruz . Bu zamana kadar sirkete burada laf edemeyen bazi isimler var , bakalim son bilanco gelince ne diyecekler . 3 senedir diyorum hirsizlar santiyelerde caliyor , zarar etmiyor diye !! Yaz donemindeyiz Azerbaycan Merkez bankasi isi basinda kutur kutur hakedis yapilacak mevsim , Katar isi de oyle isin basi zarar edilecek durum yok , bakin insaat zarar gelebilir diyenler imalat da insaatin icinde oraya hani cok onem veriyordu pandir orasi da mi zarar . Her ceyrek Klasik 1 ve 2 santiyede cal digerleri arti olsun !! Peki nasil caliyorlar , hangi taseronlarla kimler is tutuyor sorguladiniz mi sordunuz mu .
    Bir endekse bak bir de Tekfen ‘ e

Kesin yamuk olan bir şeyler var

Eğer inşaat yine zarar açıklarsa Allah yardımcıları olsun

Ne Pandorra kalır, ne zeko ne de kovuk

2.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Bir endekse bak bir de Tekfen ‘ e

Kesin yamuk olan bir şeyler var

Eğer inşaat yine zarar açıklarsa Allah yardımcıları olsun

Ne Pandorra kalır, ne zeko ne de kovuk
    Sayın Balıkçı, o dedikleriniz çoktan dünyalıklarını yapmış ( kapını önüne konulsalar bile en azından kendi adıma para olarak beni 10-20 katlıyorlardır ) burada da zevkine duruyorlardır. En azından 2 yıl daha götürdük bir şey yapmadan derler en fazla. Bu kapsamda 1. çoğul şahıs eki kullanacaktınız yanlışlık oldu herhalde

3. Son 2 Islem gununde yuzde 15 yedik endeksten , gercekten artik canim aciyor. Buraya santiyelerde 50 derece sicakta kicimdan ter gelerek kazandigim helal parayi koydum , kah burada kavga ettik , kah fikir yuruttuk birilerinin kalbini kirdik. Bu sirket hirsiz dedigimde bazilariniz birlesmek icin destek olmadiniz, gelip bazilari burada saldirdi bize alin sonuc ortada . Murat gigin vasitasiyla binlerce insanin emegi calindi, psikoloji bozuldu. Benim icin artik bu sirkette yaptigim yatirim sehrin 50 km otesinde daglik taslik arazi yatirimidir , bir gun yol gecerse diye bekleyecem. Kurus lot alirsam Allah belani versin ustune . Gidecem tekrar gurbette senelerimi curutecem ki burada kaybettiklerimi telafi edeyim . Herkese Allah sabir versin , umarim paranizi calanlardan hesap sorabilecek kadar gormussunuzdur olanlari , ben artik bezdim cunku evine hirsiz girse gider polise sikayet edersin , burada kime sikayet edeceksin analari babalari bunlari resmen hirsizlik yapmalari yetistirmis , nasil bas edeceksin. Umarim bu kadar milletin ahi coluklardan cocuklarindan cikar , elleriyle topraga verince o aciyi yasadiklarinda akillarina gelir belki yaptiklari

4. evet sayın maximetu yazdıkların hepimizin şu an kaderi maalesef bu tekfen holding isimli vurguncu şirketmilletin parasını çalmak için kurulmuş bir tuzaktır. hiçkimse bu şirket ucuz diye tekfen denilen namussuz hırsız şirketten hisse alıpta çoluğunun çoçuğunun ekmeğini vampir o.çocuklarına yedirmesin.hepimiz için bu şirket bir hüsran oldu bittik nihayet.
    siz bizim gibi yanlış tercih yapıpta tekfen ucuz diye sakın bu şirkete bulaşmayın. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir ancak şahsi bir görüşümdür. siz siz olun işyatırımın tavsiye ettiği hiç bir şirkete bulaşmayın. mutlaka bir tuzak vardır bu tavsiyenin içinde unutmayın.

Hisse de yatırımcı arıyorum.. Bulamıyorum.. Nedir bu negatif hal..Akbank ın hedefi olsa hisse 48 civarı başka tahminlere baksan 40 üstü.. İyi de biz uzun vadeli bir hissede olduğumuzu bilmiyor muyuz?? Al biriktir hissesi bu hisse (tabi bugünde 240 adet aldım).. Kısa vadeli çok beklentisi olan varsa tahta yanlış tahta.. Şirket yarın birgün dev bir yatırım açıklasa ve bedelli yapsa hazır mısınız?..Herkese iyi akşamlar,saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Hisse de yatırımcı arıyorum.. Bulamıyorum.. Nedir bu negatif hal..Akbank ın hedefi olsa hisse 48 civarı başka tahminlere baksan 40 üstü.. İyi de biz uzun vadeli bir hissede olduğumuzu bilmiyor muyuz?? Al biriktir hissesi bu hisse (tabi bugünde 240 adet aldım).. Kısa vadeli çok beklentisi olan varsa tahta yanlış tahta.. Şirket yarın birgün dev bir yatırım açıklasa ve bedelli yapsa hazır mısınız?..Herkese iyi akşamlar,saygılar.
    Bizim gunlukcu olmadigimizi biliyorsun alidelta . 3 senedir burdayim 33 sene daha mi bekleyelim yani . Al biriktirdik 3 senedir ne oldu ??dengi sirketlere gore performansi ortada . 10 tl lik Thy 100 oldu … saydirma simdi bana ne ne oldu diye oyle bir yaziyorsun ki sanki gunluk isleme gelmis de forumda sikayet yaziyoruz imaji yaratiyorsun!! Derdin ne harbi kuzum Senin benle !! Samimi bi sekilde bir sey yazdik , gelmis yatirimci ariyorum diye tahrik ediyorsun adami

7. Sirket dev yatirim aciklasa demissin, ben 2019 da socar polymer alinio mersin de polipropilen tesisi yapilacak haberi nedeniyle aldim , eee Noldu !!! Hani nerede fabrika ?? Ustune gittik 50 Milyon Dolar SocAr da kaziklandik. Yatirim aciklasa yapacaginin guveni var mi sende !! Toros gubreyi ucuza peskes cekilmeyeceginin garantisi var mi mesela oyle bi sey olursa . Bu sirket patronlari yoneticileri insan olsalar hissenin su durumunda yalanda da olsa bir destek verir geri alim yapardi !! Onlar ne yapti , hisse satti rallide kagidin onune tas koydu . Sen ne anlatiyorsun hala . Sakin bana sat o zaman diye akil verici bir cevap verme kalbini kiracak seyler yazarim kusura bakma .

8. ali delta sen tekfenin yönetim kurulu üyelerinden biri gibi konuşuyorsun. provakasyon yapma. hedef fiyatlara
    itibar edip kafa karıştırma .burası borsanın lağım çukurudur bunu sende bal gibi biliyorsun. tekfende gübre kazanır inşaat şirketleri
    aracılığı ile parayı araplar yer bunu cümle alem biliyor ki inşaat durmadan zarar yazan bir kara delik. birgün senide bu karadelik yutacaktır. beklede belanı bulursun anladınmı evlat...

Sayfa 652/782 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •