Sayfa 684/782 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    THY'den daha pahalı olduğu tarih bir yıl önce miydi? Şimdi 3 katından fazla.
    Utanmazlık, alçaklık diyor başka da bir şey demiyorum.
    YTD
    üstadım 19.10.2021 de thy ve tekfen 14.40 da beraber aynı fiyattı...

bir yıl önce öyle bir paylaşım yapmışım link aşağıda.....

https://www.hisse.net/topluluk/showt...49462&page=894

teko ağır gidiyo baya bi ağır thy yi çok uzunda yakalamak zor ama kankasını tavı sanki bir yıla yakalayabilir gibi geliyor bana...

2023 de rakamsal 50 üzeine atabilirse çıkış da hızlanabilir belki....

buna da şükür kötünün iyisi...

yeni zirve yapa yapa yola devam...

bir yılda diplerden 3.5 kat giden bir tekfen olmuşuz...

bir yılda sasalar thy ler ve diğerleri gibi...on kat giden hisseyi bulmak ve içinde bulunmak da nasip olsa gerek...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    üstadım 19.10.2021 de thy ve tekfen 14.40 da beraber aynı fiyattı...

bir yıl önce öyle bir paylaşım yapmışım link aşağıda.....

https://www.hisse.net/topluluk/showt...49462&page=894

teko ağır gidiyo baya bi ağır thy yi çok uzunda yakalamak zor ama kankasını tavı sanki bir yıla yakalayabilir gibi geliyor bana...

2023 de rakamsal 50 üzeine atabilirse çıkış da hızlanabilir belki....

buna da şükür kötünün iyisi...

yeni zirve yapa yapa yola devam...

bir yılda diplerden 3.5 kat giden bir tekfen olmuşuz...

bir yılda sasalar thy ler ve diğerleri gibi...on kat giden hisseyi bulmak ve içinde bulunmak da nasip olsa gerek...
    ortak çok şerefli patronlarımız olaya el atar yönetim sıkıntılarını çözerse paraları getirirse.. yada güzel bir haber yada şapkadan tavşan çıkarma yada helvalarını yeme gibi bir durum olursa süreç baya hızlanır...

bu uyuz sadece kfr edince roketliyor
    oyleyse hep birlikte ... Senin taaaa *********** = $$$
    2023 sonu Bist 8000?

4. Sirketin yukselisinin sirketin yaptigi bir seyden kaynaklanmadigi ortada , ulker grubu gibi yukselmemis sirketlere bir ilgi oldu , sirketle alakali olacak bi yukselis icin serefi ve haysiyeti olmayan hirsiz ust duzey yoneticiler ve patronlarin artik bir hamle yapmasi gerekir . Mesela su ralli oncesi favori diger kagitlarim algyo nun yuzde 75 i fiyattaydi simdi yuzde 50 sinde , yuzde 10 onunde oldugumuz ismen bizim yuzde 35 ustumuze cikti . Yani cogu sirkete gore Geri kaldik . Kozal falan onlari katmiyorum . Pandemi donemine gore tek arti oldugumuz kagit ikili karsilastirmada Bimdir heralde onun da sikintisi malum . O yuzden twitterdaki andavallara itibar etmeyin bi cacik olmadi yani su rallide 3 sene once alanlar Agir zararda . Her seyin fiyati 5 e katladi bu ite kaka 2.5 kat zor oldu . En az 90 tl ye cikmali ki enflasyon karsisinda ezilmedim diyebilmeliyim

5. USD bazlı zurnanın zırt dediği yerdeyiz.

Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    USD bazlı zurnanın zırt dediği yerdeyiz.

Gamestop olayını yaşamaktan korktukları için şirketi her türlü kötü göstermeye çalışacaklardır... Yemezler.

7. Elliiiiiiiii Enka tavanından sonra lütfetti

8. Yani bizimle alakası olabilir mi bir trafındn bilemedim.

https://m.star.com.tr/ekonomi/abd-tu...haber-1756227/

Sayfa 684/782 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •