Sayfa 693/782 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Devleti dolandirma fasli 90 lar ve 2000 basina kadarmis , tarsus antep yolunda falan ne dumen cevirmisler, toros nasil kucaklarina dusmus . Kolay mi o tekfen toweri dikmek etmek , arkada devlet destegi olmayinca boyle bataga saplaniyorlar iste
    Ortak pandirlami görüştün sen?

2. 5 Yıl önce 26 Lira olan kağıdın şimdi 46 lira olmasını sineye çekecek bir patron ve avenesi insanlık tarihine gelmemiştir.
    Nokta.

3.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    5 Yıl önce 26 Lira olan kağıdın şimdi 46 lira olmasını sineye çekecek bir patron ve avenesi insanlık tarihine gelmemiştir.
    Nokta.
    Adamların olayı kağıt fiyatıyla değil ….

100 mn a alınan SOCAR 1 yılda 50 milyona düştü

Toren kayıp oldu

Gaz depoloma kayıp oldu

Hestil kayıp oldu

“Güya alınamayan” alacaklar ..

Ben artık alacakların da alınmadığına inanmıyorum

Başka hesaplar var bence

4.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Adamların olayı kağıt fiyatıyla değil ….

100 mn a alınan SOCAR 1 yılda 50 milyona düştü

Toren kayıp oldu

Gaz depoloma kayıp oldu

Hestil kayıp oldu

“Güya alınamayan†alacaklar ..

Ben artık alacakların da alınmadığına inanmıyorum

Başka hesaplar var bence
    Bunlar çok ciddi şaibeler ortak. Benim bildiğim son 5-6 yıldır görevini yapmayan ilgili kurumlar artık miadını doldurmak üzere. Devlet-millet sahipsiz değil. Gelenler de bu hesabı sormazlarsa gidenler kervanına katılırlar.
    YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Bunlar çok ciddi şaibeler ortak. Benim bildiğim son 5-6 yıldır görevini yapmayan ilgili kurumlar artık miadını doldurmak üzere. Devlet-millet sahipsiz değil. Gelenler de bu hesabı sormazlarsa gidenler kervanına katılırlar.
    YTD
    Ortak şaibe falan değil

Gir şirketin web sitesine SOCAR, toren hepsi orada var

Çok yazıldı zaten

Azerbeycan alacağı ise 4- 5 yıllık

Sence normal mi bu kadar Zamanda alacağın tahsil edilememiş olması ?

6. Yatırımcı ilişkilerini arayan oldu mu hiç? Cenazeyi kaldırsınlar bari.

7.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerini arayan oldu mu hiç? Cenazeyi kaldırsınlar bari.
    Arayan olursa Azfeni de sorsun lutfen

Nasil 2 bilanco farkli oluyor

Holding CFO’ su bunu Nasil farketmemis

8.  Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    Ortak pandirlami görüştün sen?
    Gorusebilecek kim varsa gorustum diyeyim ortak buna Haydar Bey de dahil , ne yazistin ettin diye sormayin ozel yazismalar burada dokemem ama sunu diyebilirim ki su ana kadar sirket hakkinda tahmin ettiklerimiz kafa yordugumuz konular teshisler ve tespitler dogru o yuzden mailleri arttirin baskiyi arttirin hirsizlara , benim 3-5 lotumla verdigim savasi siz de verin , yoksa bu sirkette koyun gibi fiyat odakli olursaniz daha cok ralliler kacar paralarimiz erir . Benim bu sirkette koydugum miktarin artik bir onemi kalmadi , cunku eridi para ama benimki artik bir namus meselesine dondu , sirketten herhangi bir beklentim yok tek amacim bizi soyan hirsizlari cumle aleme rezil etmek , genel kurulda kalabalik bir toplulukla organize olup o tekfen toweri baslarina yikmak . Su anda ulasabilecek kim varsa ulasiyorum ki butun pislikleri bir bir bilsinler . Haydar Bey e detayli bir hirsizlik listesi attim , donen dumenlerden bahsettim , kucuk yatirimcilar teknik analize bakip kagit gider mi gitmez mi pesinde fiyat odakli akillari ancak soyulduktan sonra baslarina geliyor . O yuzden buyuk oyunculara ulasiyorum , yoneticileri ve bu pislige bulasmis herkesi bu sirketten gondertcem kararliyim .Gerekirse patronlar gidecek , yok oyle milletin emegini goz gore gore calmak hesabini verecekler. Siyasi baglantilarimi da devreye sokacam gozu kararttim artik ,isterse 100 tl olsun 200 olsun fiyata gun icinde bakmiyorum bile o santiyede calinan paralar ya donecek ya donecek !!! Bunlar zannediyorlar ki biz calariz millet pes eder satar eder , ama sert kayaya carptilar ben ve benim gibi 4-5 ortak isi namus meselesine cevirdi . O yuzden fiyat odakli olmayin bu organize ceteye gerekenleri yazin sosyal medyada hepsinin nasil tek tek hirsiz oldugunu yazin , bu insanlar icin para kadar itibar da kiymetli , saygin is adami /kadini sosyal sorumluluk projelerinin aranan isimlerinin ne oldugunu bilsin insanlar . Ben bunlarla ugrasmam diyene de saygi duyarim ancak ugrasmazsaniz bunlar bu sekilde calmaya devam eder bu sirkete koydugunuz miktar gun be gun enflasyon karsisinda erir . Bu sirket su anda ayni Gamanin batmasi gibi kasten batiriliyor bunu bilin

Sayfa 693/782 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •