Sayfa 694/780 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Gorusebilecek kim varsa gorustum diyeyim ortak buna Haydar Bey de dahil , ne yazistin ettin diye sormayin ozel yazismalar burada dokemem ama sunu diyebilirim ki su ana kadar sirket hakkinda tahmin ettiklerimiz kafa yordugumuz konular teshisler ve tespitler dogru o yuzden mailleri arttirin baskiyi arttirin hirsizlara , benim 3-5 lotumla verdigim savasi siz de verin , yoksa bu sirkette koyun gibi fiyat odakli olursaniz daha cok ralliler kacar paralarimiz erir . Benim bu sirkette koydugum miktarin artik bir onemi kalmadi , cunku eridi para ama benimki artik bir namus meselesine dondu , sirketten herhangi bir beklentim yok tek amacim bizi soyan hirsizlari cumle aleme rezil etmek , genel kurulda kalabalik bir toplulukla organize olup o tekfen toweri baslarina yikmak . Su anda ulasabilecek kim varsa ulasiyorum ki butun pislikleri bir bir bilsinler . Haydar Bey e detayli bir hirsizlik listesi attim , donen dumenlerden bahsettim , kucuk yatirimcilar teknik analize bakip kagit gider mi gitmez mi pesinde fiyat odakli akillari ancak soyulduktan sonra baslarina geliyor . O yuzden buyuk oyunculara ulasiyorum , yoneticileri ve bu pislige bulasmis herkesi bu sirketten gondertcem kararliyim .Gerekirse patronlar gidecek , yok oyle milletin emegini goz gore gore calmak hesabini verecekler. Siyasi baglantilarimi da devreye sokacam gozu kararttim artik ,isterse 100 tl olsun 200 olsun fiyata gun icinde bakmiyorum bile o santiyede calinan paralar ya donecek ya donecek !!! Bunlar zannediyorlar ki biz calariz millet pes eder satar eder , ama sert kayaya carptilar ben ve benim gibi 4-5 ortak isi namus meselesine cevirdi . O yuzden fiyat odakli olmayin bu organize ceteye gerekenleri yazin sosyal medyada hepsinin nasil tek tek hirsiz oldugunu yazin , bu insanlar icin para kadar itibar da kiymetli , saygin is adami /kadini sosyal sorumluluk projelerinin aranan isimlerinin ne oldugunu bilsin insanlar . Ben bunlarla ugrasmam diyene de saygi duyarim ancak ugrasmazsaniz bunlar bu sekilde calmaya devam eder bu sirkete koydugunuz miktar gun be gun enflasyon karsisinda erir . Bu sirket su anda ayni Gamanin batmasi gibi kasten batiriliyor bunu bilin
    Ortak senin çabaların çok önemli. Ben zaman, konum ve imkanlar itibarıyla şimdilik sadece Sosyal Medyadan direk Holding yönetimine ve #TKFEN hastagına yazıyorum. Ancak anladım ki bizler sesimizi yükseltip, yukarılara da duyurmazsak zararımız katlanacak. Genel ortalamayı düşürmek için aldıklarım da tek başına 100 bin lira zarar ettirdi. Bu organize kötülüğe dur diyebilmeliyiz.
    YTD

2. Karsimizda muhtemelen diplomalarini patronlar icin satmis avukat ordusu olacak , ama eger yuksek lotlara sahip kisilere ulasir bu pislikleri anlatirsaniz daha guclu oluruz . O koltukta oturup butun pislikleri saklayan gizleyen Reha Yolalan denen adam gibileri bu sirketten defetmemiz lazim , patronlari da cumle aleme rezil edip nasil hirsiz olduklarini herkese duyuralim . Benim elimdeki lota bakip bu adam kim oluyor ne olmus yani artti hisse diyecek andavallar olabilir . Ama bu sirket hisseleri eger namuslu olsalardi turkiye borsasinin en buyuk rallilerinde 150 tl olurdu . Elindeki lotlarinizi yaklasik 100 tl ile carpin ve ne kadar soyuldugunuzu gorun .
    Sirket hisse fiyatinin da dusuk kalmasi icin gereken her seyi yaptilar . Sadece son bi senede olagandisi fiyat hareketi diye KAP attilar o gun tokatladilar , bir kere ANG hisseleri kote ediyor haberi geldi orada tokatladilar , sonra satti dediler 2 kere orada tokatlandik , sonra endeksin yuzde 3 arttigi gun Reha bilancoyu sizdirdi 14 ekimde -6 yedik . Insaat tarafi zarar acikladi orada da tokatlandik . Yani bunlar son 4-5 ayda olanlar . Bunlar olmasa 75-80 tl olurdu , gecmisteki seyleri de dusununce 150 tl olacak sirket hisselerini yaptigi haysiyetsizlikle burada tuttular . Fiyat odakli degilim ama cevirdikleri dumenler fiyati direk etkiledi 550 milyon dolari sirketin kayip son 3 senede eger bu paralar kar olarak yansisaydi su gubrenin en iyi oldugu donemde sirket hisseleri ne olurdu hesaplayin . O yuzden bu sirkette 3 seneden fazla yatirimi olan insanlar en az hisse basi 100 tl dolandirildi , carpin gorun sizler icin nasil miktar . Haydar acun mesela 450 milyon dolar tokatlandi bunlar yuzunden adamin fonunda en cok olan hisse

3. Şirketi arayıp ne işler çevirdiklerini sordum.
    Haklı olduğumu söylediler. Ne işler döndüğünü söylemediler. En çok küfür yiyen patronlar listesinin başındaki Kutmanı bile geçti bunlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    ille de her yeni zirve sonrası beş lira geri gelmek zorundamısın be tahtacı...

yeni yıla bu uyuz gene klasik hareketleriyle girecek anlaşılan...
    ben gene 5 liraya razıydım....

bu uyuz zirveden 12 lira gerilere düştü.....

5700 endeks düzeltmesi bitmedi gitti....

4800 lerde tutunabilip yukarılara dönmesi lazım...

5.  Alıntı Originally Posted by Excuseme Yazıyı Oku
    Şirketi arayıp ne işler çevirdiklerini sordum.
    Haklı olduğumu söylediler. Ne işler döndüğünü söylemediler. En çok küfür yiyen patronlar listesinin başındaki Kutmanı bile geçti bunlar.
    En az yükselip de en çok düşen 30 hissesinin sahibi olmanın alçaltı ve eziciliğini de var mıymış acaba?

6. Durum vahim galiba ortaklar. Çok negatif ayrışmaya başladı.
    YTD

7. tahta o kadar sığlaştı ki alan yok satanı m.ksinler durumu var neredeyse

8. ben 3 senedir o durumu yasiyorum sayin trendman , ama hesabi sorulacak az kaldi . insan icine cikacak yuzleri olmayacak

Sayfa 694/780 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •