Sayfa 696/780 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Çok sazan var. Adamlar da bunu değerlendiriyor.

2. Yani diyorsun ki biz sazan oldugumuz icin adamlar 3-4 senedir bizi dolandirdi. Sektorun icinden biri olarak bilmiyordum isin icine girince bilancolar geldikce ne mal olduklarini gordum , hatta tahmin ettigimin de otesinde buyuk bir dolandiricilk cetesine yatirim yaptigimi yeni yeni anliyorum. Acik ve net soyleyim bu sirketin patronlari ve YK degismeden faaliyetler neticesinde yuksek bir kar beklemeyin, hani iyi dedigimiz gubre neden halka arz edilmiyor yabanci ortaga satilmiyor onu da ogrendim bugun ne yazik ki. Hakan Bey disinda durust adam yok sirketin icinde herkes heryerden yiye yiye bitiriyor sirketi burada da biz sazanlar iyi bilanco gelir mi diye tahmin yapiyoruz ediyoruz . Burada gelip sen sirketi kotuledin fiyat artti sattim senin yuzunden diyecek andavallar cikar yakinda , fiyat spek ile patron arasinda belirleniyor zaten zarar edip de sirket hisseleri ucar eder onu bilmem . Ama bu kadar dalga dumen hirsizlik sirketin icini bosaltan varken kar odakli bir beklentiye girmeyin, gelin genel kurula gidelim emegimizi calanlardan hesap soralim , gerekirse yonetimi ve patronlari degistirelim . Haydar acuna yazin , en cok kaziklanan o , kendisiyle iletisime gectim kendisi de bilendi bunlara hesap sorulmali bunlardan diyor , birlesip bu firmayi gelin rezil edelim . Twitter da yuksek takipcili siyasiler vs paylasimlar altina #hirsiztekfen diye yazin

3. Alırsan düşer, satarsan çıkar. Borsanın değişmez kuralı bu. Hisse 55 olmuş yüz olacak ikiyüz olacak diye atlarsan patronu, tahtacıyı tanımadan yedirmezler. Twitter da falan çok dinlendirdiler. Günlük yüzde beş marj yapıyor hemen hemen her gün iyi para. Sattığını almadan da çıkarmıyor tahtacı. Öyle kansız biri. Bilanço, şirketin değeri şimdilik fasa fiso. Ne zaman ki malı toplar o zaman değerinin fazlasına gider.

4. 40/55 arası 4 ml mal verdiler. Bu malların ortalaması kaç olabilir ki ? Arada al sattan da bi omkadar daha kâr ettiler.

5.  Alıntı Originally Posted by Geçer bir gün Yazıyı Oku
    40/55 arası 4 ml mal verdiler. Bu malların ortalaması kaç olabilir ki ? Arada al sattan da bi omkadar daha kâr ettiler.
    https://www.ekonomim.com/amp/sirketl...-haberi-679584

İş almasını bilen biliyor

YAPI merkezi Uganda ‘ da 2.2 milyar dolarlık iş almış

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Yani diyorsun ki biz sazan oldugumuz icin adamlar 3-4 senedir bizi dolandirdi. Sektorun icinden biri olarak bilmiyordum isin icine girince bilancolar geldikce ne mal olduklarini gordum , hatta tahmin ettigimin de otesinde buyuk bir dolandiricilk cetesine yatirim yaptigimi yeni yeni anliyorum. Acik ve net soyleyim bu sirketin patronlari ve YK degismeden faaliyetler neticesinde yuksek bir kar beklemeyin, hani iyi dedigimiz gubre neden halka arz edilmiyor yabanci ortaga satilmiyor onu da ogrendim bugun ne yazik ki. Hakan Bey disinda durust adam yok sirketin icinde herkes heryerden yiye yiye bitiriyor sirketi burada da biz sazanlar iyi bilanco gelir mi diye tahmin yapiyoruz ediyoruz . Burada gelip sen sirketi kotuledin fiyat artti sattim senin yuzunden diyecek andavallar cikar yakinda , fiyat spek ile patron arasinda belirleniyor zaten zarar edip de sirket hisseleri ucar eder onu bilmem . Ama bu kadar dalga dumen hirsizlik sirketin icini bosaltan varken kar odakli bir beklentiye girmeyin, gelin genel kurula gidelim emegimizi calanlardan hesap soralim , gerekirse yonetimi ve patronlari degistirelim . Haydar acuna yazin , en cok kaziklanan o , kendisiyle iletisime gectim kendisi de bilendi bunlara hesap sorulmali bunlardan diyor , birlesip bu firmayi gelin rezil edelim . Twitter da yuksek takipcili siyasiler vs paylasimlar altina #hirsiztekfen diye yazin
    Allah'ın izniyle genel kurula katılacağım, maximetu arkadaşa katılıyorum. Pandemi bunlara tam aradıkları ortamı sundu, Pandır da bu rezalete dayanamamış işte. Spek-patron ilişkisi ile hisselerden de para kazanmak isteyecekler elbet ama 2 yılda minimum 50 TL'si çalındı hissedarların pay başına.

7. O yuzden ne desek bos , keske su foslayan olse de su restoranci kizi 20 milyon lotu satsa spek de onu alip yurutse. Sirketin 20 kusur milyonunun tek veliahti bu zibidi , bunlar yani sirketin olmayan gelecegi . O yuzden ky olarak yasanan hirsizliklari ortaya cikararak darbe yapmaliyiz ki bu kirli duzen yikilsin. O yuzden fiyat odakli olmayin sizin emeginizi calanlardan hesap sorun , Haydar acuna yazin , sirket icindeki hirsizlara mailler ulasiyor merak etmeyin . Genel kurul oncesi atesi arttirin, bakalim bu fiyatlarla nasil milletin karsisina cikacaklar, nasil son ceyrek utopik zararlarla bilanco aciklayacaklar

https://instagram.com/zachtabori?igshid=Zjc2ZTc4Nzk=

Sayfa 696/780 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •