Sayfa 698/780 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Donen bir sey yok , bilancoyu sizdirdilar iste her zamanki gibi . Her sene ayni son ceyrek utopik zararlarla bizlerin emeklerini alin terini caldilar .Bunlari tanimayan namuslu saniyor ben de sektorun icinden biri olarak bunlari bu sirket hisselerini alana kadar namuslu bilirdim halbuki en buyuk hirsizlarmis

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Donen bir sey yok , bilancoyu sizdirdilar iste her zamanki gibi . Her sene ayni son ceyrek utopik zararlarla bizlerin emeklerini alin terini caldilar .Bunlari tanimayan namuslu saniyor ben de sektorun icinden biri olarak bunlari bu sirket hisselerini alana kadar namuslu bilirdim halbuki en buyuk hirsizlarmis
    Tıpayı kim çıkardı ulen

Batıyoruz

Yöneticimiz uyuyor mu

3. Yoneticiler patronlarin hirsizliklarina canak tutmakla mesgul , ya da sirkette hala nasil kalirimin hesabini yapiyorlar . Al Ali Pandir gitsin istiyordun sayin balikci daha iyi olmayacagini sirketin daha da bataga saplanacagini soyluyorduk , Adam tek basina mucadele etmeye calisti donen dumenlerle pisliklerle , Al gitti 1 aydir Kimseyi atayamadilar bile . Atayamazlar da cunku kimse gelip namusunu bes paralik etmez burada . Icerden bi tane namussuzu yaparlar o kadar bekledikten sonra .

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Yoneticiler patronlarin hirsizliklarina canak tutmakla mesgul , ya da sirkette hala nasil kalirimin hesabini yapiyorlar . Al Ali Pandir gitsin istiyordun sayin balikci daha iyi olmayacagini sirketin daha da bataga saplanacagini soyluyorduk , Adam tek basina mucadele etmeye calisti donen dumenlerle pisliklerle , Al gitti 1 aydir Kimseyi atayamadilar bile . Atayamazlar da cunku kimse gelip namusunu bes paralik etmez burada . Icerden bi tane namussuzu yaparlar o kadar bekledikten sonra .
    Ortak elimizdeki malzemeye bakınca belki de haklısın ….

Ben o pozisyondaki kişinin sessiz kalmasını ve hiç bir icraatı olmamasını kabul edemiyorum.

Konuya binaen:

“ koyunun bulunmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi derler” …

Hayır ola, ben Nihat gökyiğit vefatı sonrasında bir takım gelişmeler olacağını Ümit ediyorum

Hayır ola

5. Yaklaşık bir sene önce, 25. Şubat 2022 de bu grafiği koymuş (Mavi ok) ve Tkfenin daha önce 2 kez yaptığı bir döngüden bahsetmiştim. Sonrasında üçüncü kez aynı döngüye girdi.

Hiç şaşmıyor. Hep Tkfeni çöp fiyatına kadar düşürüp oradan kaldırıyorlar. Aralarda bir yerde tekrar bir salıyorlar. 2016 da 1.06 dolardan çıkışa geçtiğinde, 15 Temmuz darbesinde bütün hisseler yerle bir olurken düşmedi. 8.05 zirvesini korudu. Sonra bütün kağıtlar toparlarken Ocak 2017 de galiba gene bilanço oyunlarıyla 5.60 ı gördü. Sonra gene topukladı. Şu anda benzer bir durumdayız. Bakalım bu sefer ne yapacaklar.

Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Batsin da bitsin bu izdirap , onumuze bakariz en azindan haysiyetsiz onursuz hirsizlar batirdi deriz . Nasil olsa herkes fiyat odakli , burada 1000 kere yazdik icimi karartiyorsun dedi bir cok kisi , neredesiniz hadi hodri meydan !! Tetikci diyen de oldu bize , Al iste mal ortada . Artarken de yazdigim icin dustu yaziyor diyen dangalaklar olacaktir burada da , bu sirketin hirsiz patronlari en az lot basina 120 tl nizi caldi , firsat maliyetlerini falan katmiyorum carpin elinizdeki lotlarla ne kadar emeginizi caldiklarini.

7. Kaç oldun da düşüyorsun, Sasa mısın mübarek

8.  Alıntı Originally Posted by Baybars Yazıyı Oku
    Yaklaşık bir sene önce, 25. Şubat 2022 de bu grafiği koymuş (Mavi ok) ve Tkfenin daha önce 2 kez yaptığı bir döngüden bahsetmiştim. Sonrasında üçüncü kez aynı döngüye girdi.

Hiç şaşmıyor. Hep Tkfeni çöp fiyatına kadar düşürüp oradan kaldırıyorlar. Aralarda bir yerde tekrar bir salıyorlar. 2016 da 1.06 dolardan çıkışa geçtiğinde, 15 Temmuz darbesinde bütün hisseler yerle bir olurken düşmedi. 8.05 zirvesini korudu. Sonra bütün kağıtlar toparlarken Ocak 2017 de galiba gene bilanço oyunlarıyla 5.60 ı gördü. Sonra gene topukladı. Şu anda benzer bir durumdayız. Bakalım bu sefer ne yapacaklar.

Aynı döngü tekrarlayabilir,taahhüt bölümü kurumsal nitelik kazanamıyor kötü yönetiliyor,Ortadoğuda petrol gelirlerinin patladığı dönemde çok daha iyi sonuçlar beklerdim.Katar hak edişleri tam ödemiyor iş bitimine biriktiriyor,dünya kupası öncesi teslim edilen işlerin tahsili belki gerçekleşmiştir,olumlu sürpriz olabilir.Geçtiğimiz yıl 4. çeyrek büyük zarar olumsuz sürpriz,satışların şiddetine bakınca sanki bilgi sızması var gibi yine mi zarar,umarım tersi olur.

Sayfa 698/780 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •