Sayfa 702/780 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Maxi ortağın yazdıklarını bütün küçük yatırımcıların bilmesi açısından değerli buluyorum

Halka açılmak bir sorumluluk İster ve anlatılan hikayeler bu sorumluluğun yerine getirilmesi ile alakalı ciddi şaibeler olduğunu göstermektedir

Şunu unutmayın, 3 -4 yıl önceden bu şirketin hissesini elinde tutanlar ciddi zarar etti

Siz bugün gelip hisse almak isterseniz o sizin kararınızdır, kimse karışamaz
    En çok düşen holding. Arkadaşın sorunu şu. Kanıtlarıyla yazacam kem küm. Kardeşim yaz o zaman. Niye ikide bir ateşi harlıyorsun. Ciddi bir sorun bu. Ya açık açık yaz ya hiç yazma. Kağıda yatırım yapmış o kadar kişi var. Vebalini alıyorsun.

2. Rusya olayları çok etkiledi kağıdı. Şu an bunları iskonto etti. Bitti. Gideceği yer az çok belli.

3. Sinirlenmemek elde değil. Anlı şanlı portföy yatırımcıları tıka basa alıyor kağıdı. Adamlar bir şey biliyordur, ayıp ya artık.

4. Aldıklarından deli gibi düşüyor..inşaallah diyelim.ters hareketleri yapmakta..

5. diplomasini ve serefini patrona satmis bazi yoneticiler benden sikayetci olmus attigim agir mailler dolayisiyla , neyse ben de karsi dava aciyorum sirkete . Insanlarin emegini goz gore gore calan haramzedeler , elimde kanitlarim da var siz istediniz mahkemelerde ugrasmayi . Ben hayatimda boyle yuzsuzluk gormedim , malimizi emegimizi calan onlar sikayetci olunan biziz . Adam her ceyrek bilanco sizdiriyor , bilancolarda yapmadigi dansozluk yok , gitmis beni ulkenin en acili zamaninda yememis icmemis sikayet etmis . 70 yasinda babami karakola cagirmislar yokum diye ulkede , madem oyle Reha Efendi savasalim adli yollarla , ama burada kaybeden sen olursun acigi olan sensin ben degil , su yasadigimiz acilardan sonra paraniz da pulunuz da sirketiniz de batsin sizden bir cacik olmayacagini da biliyoruz artik zaten ama bu is namus meselesi artik , adli yollarla hesaplasacagiz hepinizle .

6.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Aldıklarından deli gibi düşüyor..inşaallah diyelim.ters hareketleri yapmakta..
    MAC fonu tıka basa dolu.

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    diplomasini ve serefini patrona satmis bazi yoneticiler benden sikayetci olmus attigim agir mailler dolayisiyla , neyse ben de karsi dava aciyorum sirkete . Insanlarin emegini goz gore gore calan haramzedeler , elimde kanitlarim da var siz istediniz mahkemelerde ugrasmayi . Ben hayatimda boyle yuzsuzluk gormedim , malimizi emegimizi calan onlar sikayetci olunan biziz . Adam her ceyrek bilanco sizdiriyor , bilancolarda yapmadigi dansozluk yok , gitmis beni ulkenin en acili zamaninda yememis icmemis sikayet etmis . 70 yasinda babami karakola cagirmislar yokum diye ulkede , madem oyle Reha Efendi savasalim adli yollarla , ama burada kaybeden sen olursun acigi olan sensin ben degil , su yasadigimiz acilardan sonra paraniz da pulunuz da sirketiniz de batsin sizden bir cacik olmayacagini da biliyoruz artik zaten ama bu is namus meselesi artik , adli yollarla hesaplasacagiz hepinizle .
    Bir atasözü var. Yavuz hırsız evsahibini suçlu çıkarır derler. Şunu açıklasınlar. Diğer inşaat şirketleri milyarlarca dolar kazanıp, inşaattan diğer alanlara para aktarırken, ana şirketlerini holdingleştirirken, neden Tkfen İnşaat halka açıkdığından beri neredeyse holdingin piyasa değeri kadar zarar yazdı. Bu eşyanın tabiatına aykırı. Görev zararı yazan bir devlet kuruluşu değil bu. Ya da hayrına iş yapan bir vakıf. Küçük ortakları olan halka açık özel şirket. O yüzden zeytinyağı gibi üste çıkmasınlar.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    En çok düşen holding. Arkadaşın sorunu şu. Kanıtlarıyla yazacam kem küm. Kardeşim yaz o zaman. Niye ikide bir ateşi harlıyorsun. Ciddi bir sorun bu. Ya açık açık yaz ya hiç yazma. Kağıda yatırım yapmış o kadar kişi var. Vebalini alıyorsun.
    Daha dun geldin sirket hakkinda bir sey bilmiyorsun, burada 3 senedir yaziyoruz guzel kardesim , pislikleri ogrenmek istersen gerekli bilgi forumun sayfalarinda var . Ya simdi sana istifa eden CEO ile konusmalarimi mi atayim ?? Zamani gelince gerekeni hukuki yollarla yapacagiz , kimsenin vebalini falan almam merak etme 3 senedir burdayim senin gibi cok gelen saldiran oldu , ucuz diye aldik biz de bilanco okumayi biliyorsan yakinda pislikleri gorursun sen de . Ama pazardan domates alir gibi hisse senedi aldiysan sana yazacak anlatacak bir seyim yok

Sayfa 702/780 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •