Sayfa 374/782 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Bize milyar dolarlık ihale lazım.. Bak o zaman Cemal bey de sahaya iner

2. Şu andaki piyasa değerinin (yaklaşık 697 Mio-USD) . yarısından fazla iş almış durumda , o halde gitmesi gerekmez mi ? Bu Holdingdeki değer kavramını hiç anlamadım , 2 senedir kağıttayım.

3. Hisse fiyatı 2 3 senedir yerinde sayıyor. Beklenti yüksek. Kap çok çok iyi. Ama tahtacı ağır. Kâğıt arkadan geliyor. Cuma ve bugün mal kaptırmış görünüyor. Vites yükseltmesi lazım. Ama ısrarla yüzde 2 3 ile götürmeye çalışıyorlar. Bu sabah yaptığı nedir mesela. Kaç gündür aynısı. İyi açılış yap sonra aşağıya vur. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamak zor.

4.  Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Kap haberi
    08.12.2021 tarihli açıklamamızla ihaleyi kazandığımıza ilişkin bildirim aldığını duyurduğumuz bağlı ortaklıklarımızdan Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş., Chiyoda Technip Adi Ortaklığı (CTJV) ile North Field East Onshore projesi EPC-1 paketine ait Common Offsites 2 genel işleri için sözleşmeyi imzalamıştır. Projenin sözleşme bedeli mevcut metraja göre yaklaşık 384,4 milyon ABD Doları'dır.
    Şimdi anlaşıldı son günlerdeki fiyat hareketi

Şu memlekette SPK denilen bir kurum varsa görevini yapmaya davet ediyorum

Belli ki yine haber sızmış

Küçük yatırımcı bu kadar mı salak yerine konur Arkadas

İncelensin kim almış kim satmış

5.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Şimdi anlaşıldı son günlerdeki fiyat hareketi

Şu memlekette SPK denilen bir kurum varsa görevini yapmaya davet ediyorum

Belli ki yine haber sızmış

Küçük yatırımcı bu kadar mı salak yerine konur Arkadas

İncelensin kim almış kim satmış
    Haber sızmış kağıt uçmuş mu?

6. 3 yıl öncesinin fiyatlarında kağıt. Kaç gündür mal toplayamasa da artı yapıyor. Çünkü fiyat 3 sene öncesinin fiyatı. Bilanço iyi bekleniyor. İş yatırımın hedefi yanlış hatırlamıyorsam 42 lira civarı. 3 sene öncesinin fiyatında olupta bu kadar beklentisi olan kaç kağıt kaldı?

7. Thy da 29 ları gördükten sonra 19 ile bi dip yapıp geri 29 lara bir ayda gitti...

küçük bir çanak tamamladı.sıra tekfenim de olabilir hareketler aynı minval üzere kopya gibi gidiyor şimdilik....

teko da 29 dan 18 lere dip yaptı geri 29 lara gözünü dikmiş gibi duruyor küçük bir çanak oluşumu bizi bekler.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Kritik yerlerdeyiz ya uçuş ya düşüş arefesi benim görüşüm uçuş başlayacak gibi hayırlısı ytd.

Sayfa 374/782 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •