Sayfa 408/782 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Her dem yatırım Yazıyı Oku
    Sayın Ortaklar
    Faaliyet raporunda ceonun mesajı yok.. bilgisi olan var mı??
    O kim?

Bu şirkette CEO varmı ki ?

1 yıldır sesini duyan varsa parmak kaldırsın

1 yıl bu rezaletten sorumlu olmak için yeterince uzun blr süre

Adam gibi yönetilen bir şirket olsaydı, bu rezaletten sonra okula iadeli taahhütlü geri gönderilmişti

2. Genel kurul bilgilendirmesi yapsalar ,temettüyü % 5 açıklayıp, sermayeyi bedelsiz ile 500 milyona çıkarsalar şirkete biraz da olsa güven gelir.
    Geçen yıllarda bilanço ile birlikte açıklanmış genel kurul toplantısı çağrısı ve kar payı dağıtım oranları.

Net 62 kuruş temettü

4. Sanırım 2019'du. Kağıt 25-26 liralarda gezerken 20 lira altına gelse de toplamaya başlasam diye düşünürdüm. Beğendiğim bir şirketti. Nitekim geldi 20 liranın altına. 17 liralardayken bir bulaştım ama kağıda ısınamadım, hareketleri huzursuz etti beni. Çok cüzi bir kârla çıktım. Sonrasında nerelere kadar düştü kağıt ancak tekrar girmedim. Midem bulanmıştı bir kere, elim gitmedi. Burada yazılanları da okuyordum aynı zamanda ve şirket sahiplerinin üç kağıtçı, dolandırıcı olduğunu öğrenmemle beraber ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Hep mi böylelerdi, yoksa sonradan mı sapıttılar, onun yorumunu da şirketi uzun zamandır takip edenlere bırakıyorum.

Bu son açıklanan tabloların izahı yok. Takip listemden de kalıcı olarak çıkarıyorum. Yönetim güven vermediği sürece benim içim rahat etmez ve o kağıda girmem. Önce güven.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

5. Tekfendeki soygunla ilgili bir flot hazırladım kuşlu da destekleyip yaymanizi rica ediyorum

6. vadeli tabana gidiyor

7. Artık dip olduk diyebilirim burdan aşağısı çukur resmen 18.40 23.5 arası takılırız bi süre 19 u gösterecek itneler derken bile gösteremez o kadar da değil diyordum içimden gösterdiler

8.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    nys artik 25 lerde hayal olduguna gore

dagiliabilirsiniz millet

2023 'e bakicaz artik
    Yeni yol haritam

Sayfa 408/782 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz