Sayfa 587/781 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    31.86 - 29.86 arasi gitti geldi, 2tl marj gun icinde.

piyasa TKFEN'e cok acimasiz davraniyor.

3.7m lotu %99.9 ihtimal zaten kiz kardesler alacaklar. borsada baskasina satilmayacak.

TKFEN ayni sokaktaki babasi olmayan yetim cocuk gibi, gelip giden herkes bir saplak atip geciyor.

YK cok basiretsiz. artik soylenecek soz moz kalmadi, lafin bittigi nokta burasi.

sagliginiza dikkat edin.
    hakim ortaklar, bildiğim kadarıyla %51in az miktarda üzerinde; toplam paylarının %50nin altına gelmesini istemiyor olacaklarını tahmin ediyorum (akıllıca bir tercih olmaz).. zira, KYden bir grup 3 hakim ortaktan ikisi ile anlaşıp, diğerini ekarte etme riski doğar (hakim ortaklar için risk)..

2. Sali gununu gormek gerekiyor sanirim

"Pay satış bilgi formu kapsamındaki payların Borsada satışa konu edilmesi halinde ilk satış işlemine, bu formun KAP'ta ilan edilmesini

müteakip en erken üçüncü iş günü başlanabilmekte olup, dönüşüm işlemindeki sürelerde, pay satış bilgi formunun ilan tarihi dikkate alınır"

3. Vakıfbank Halkbank ve İş Bankası'nın tavan yaptığı bu günde BİST 100 hisseleri arasında -4.1% ile sondan 1. gelerek zirveyi kimseye kaptırmayan şirketimizde bugüne kadar uzun vadeli yatırımcı olmayan kimse kaldıysa onlar da bugün itibarı ile uzun vadeli yatırımcıya dönüşmüştür

4.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    2 şekilde yorumlamak mümkün;
    a-pozitif haberler var; o haberlerin akması öncesinde satmak için hazırlık yapıyor.
    b-yine nakte sıkıştı ve satmaya hazırlanıyor.. bu da fiyat üstünde baskı yapacak..

izleyeceğiz..

hissedeki pozisyonumu bozacak bir şey göremiyorum (UV yatırımcısıyım...2 yıldır hissedeyim..).. hissenin adil değerinin bistteki değerden çok yukarda olduğunu düşünüyorum.. olumlu haber akışı ve beklentileri karşılayan bilançolar geldikçe (socar, inşaat zarar provizyonları vb son bulduğu görüldükçe, muhtemelen tahsilat yapıldıkça vb) yatırımcının olumlu algısı güçlenecektir. "algı", bu hisse fiyatlamasında "gerçeklik"ten daha fazla rol oynuyor..

beklemeye devam edeceğim...

şirket KYya karşı aşırı kayıtsız.. az da olsa geri alım yapması KYya iyi niyetlerini göstermeleri bakımından iyi olurdu. tahminim: bu konuda hakim ortakların öncelikleri birbiri ile uyumlu değil..
    Sayin Maslak

Ne geri alimi baksaniza adamlar hisse satiyor , biz bundan kotu olmaz dedikce hisse fiyati kasten baski altinda tutuluyor ki birileri yeterli kadar mal toplasin. Yine sizinti var bugun yine gorduk . Endeks yuzde 3 iken hisse eksiydi ve birileri bu haberi onden aldi , sabah acilista yazdim ilk 10-15 dakika belliydi izdirap gun olacagi sebebi belli oldu .

Ilk soylediginiz olsa dahi sirketin once guven tesis etmesi lazim , bakin bu sirkete bu halde kimse guvenip yatirim yapmaz fiyati da artmaz . Yonetici koltukta oturanlar da patronlarin kuklasi , max analist toplantisi yapar capital dergisine masal anlatirlar.

Burada 2 senedir yaziyorum bu sirketin degeri en az 2 milyar Dolar olmali , ancak kasten ve bilerek haysiyet yoksunu patronlar tarafindan dolandirildik. Surada bas bas bagiriyoruz santiyelerde de zarar edilmedi , kasten calindi . Sizler mevzuata hakim yatirimcilarsiniz. Burada yazdim rusya alacaklari mesela neden bir anda 7.6 milyar rubleden 4.6 milyar rubleye dustu ?? Isi ruble almissin, yazarken zarar ruble uzerinden yazmissin, ruble degerlenince neden bizim alacagimiZ ruble degeri dustu mesela . Bakin son 3 bilancoya rusya alacaklarindaki ruble miktari nasil degismis. 2.5 sene once ruble deger kaybederken oradan zarar yazanlar artinca İnsaat muhasebesi Dolar Bilanco tutuo İnsaat diyorlar!! Her yerden kazikladilar bizi , siz hala sirketin niyeti hususunda cok kibarsiniz kusura bakmayin. 2 senedir bu hissede olan biri bu donen dumenlere karsi bu kadar sogukkanli olamaz . Sizin caglar gulveren oldugunuzdan supheliniyorum ne Yalan soyleyim

5.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    3.7 milyon lot. Sirketin %1 i ediyor. Sinyal etkisi acisindan oldukca kotu. Sn Maximetu hakli cikti. Uzak durulmasi gereken bir hisse.
    Ortak haksiz cikmak isterdim cunku tum yatirimim burada , yaptigim essekligin bedeli bana en az 10 milyon civari bir firsat maliyeti en az . Ne zaman ki bu oc patronlar ölür sirket el degistirir o zaman belki bir sey olur ama onumuzde GAMA ornegi var , Onlarin sonrasi da Asiri kirli iliskiler agina dondu batti sirket . Gama ornegi iyi incelenmeli, onlar da Korkunc para kacirdilar sirket icini bosalttilar ne yazik ki ayni durum burada da olabilir . Tek guvencem gubre olmasi , yoksa 3 senedir kacirilan 400 milyon dolar zarar degil inanin bana . Zarar olsa o sirkette bir tane adam kalmaz , zarar eden is durar isveren tehdit edilir , acikca para kacirildi ve millet koyun gibi zarar ettik zannetttirildi. Bu sektorun icindeyim senelerdir o santiyelerde o zararlar EDILEMEZ

6.  Alıntı Originally Posted by Geçer bir gün Yazıyı Oku
    Bizim spek fakir galiba ��
    Şimdi bu Kap'tan sonra kime satacaklar o hisseleri.? Üç gün taban yapsın üzülürsem ne olayım.

7. https://m.patronlardunyasi.com/haber...uclamasi/22169

Alin size satis yapan patronun gecmisi . Kardesini kuzenini dolandiran sana bana ne yapmaz .

8. İyi oluyor bir yerde 31 den 1,6 milyon mal almakta ne oluyor.

Sayfa 587/781 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •