Sayfa 588/781 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Geçer bir gün Yazıyı Oku
    Şimdi bu Kap'tan sonra kime satacaklar o hisseleri.? Üç gün taban yapsın üzülürsem ne olayım.
    https://www.borsamanset.com/tkfende-...or-haber-87763

bakalim aynisi mi olacak? 5 Ay sonra %40 uzerinden Berker kiz kardesler yine alir mi bu sefer gorecegiz.

2. 97 yaşındaki bu bunağın bu kadar paraya ne ihtiyacı olabilir ki? belkide ******** organ satın alacaktır.yemek ve harcamak nasip olmasın alçak adiye.

3.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    97 yaşındaki bu bunağın bu kadar paraya ne ihtiyacı olabilir ki? belkide ******** organ satın alacaktır.yemek ve harcamak nasip olmasın alçak adiye.
    satmasi sorun degil. o satmasa varisleri satacak. Piyasaya mi satacak yoksa Berker kizkardeslere mi sayacagi daha muhim.

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    97 yaşındaki bu bunağın bu kadar paraya ne ihtiyacı olabilir ki? belkide ******** organ satın alacaktır.yemek ve harcamak nasip olmasın alçak adiye.
    Doğrusu ben onun akli melekelerinin yerinde olduğunu zannetmiyorum, son gördüğümde bundan 4 sene önceydi sanırım GK zamanı , gördüğüm tower ın kapısından girdiğinde yürümekte zorlandığı için koluna birisi girmişti. ( 4 yıl geçmiş o yaşlarda 1 ay bile önemli ) Herhalde şimdi ipler tamamen mırat karısı vasıtası ile mırata geçmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    https://www.borsamanset.com/tkfende-...or-haber-87763

bakalim aynisi mi olacak? 5 Ay sonra %40 uzerinden Berker kiz kardesler yine alir mi bu sefer gorecegiz.
    Aklıma gelmedi değil. Ben bu işin içinde bir film var diyorum. Son dökme hareketi olurmu olur.

6. inşallah ali nihat gökyiğit bunağı en kısa zamanda yılanların çiyanların yiyeceği olur zebanilerin elinde çehenneme gark olur.96 lık kralice ölmüş darısı bu bozguncu ali nihat gökyiğitin başına....

7. Kralice elizabeth sonrasi sira umarim ANG ye gelir , seytanin biri gitti darisi diger seytana .

Bu arada Berker kizlari alir demis birileri de , gecen satti o zaman aldilar zaten de kote haberi cikmamisti. Berker kizlarinda o para cikmaz zannetmiyorum az buz degil 100 milyonu nereden bulsun Berker kizlari ( calmadilarsa) . Aldiklari temettu belli , mal satsan satamazsin almak icin bu kadarlik . Kote ettirmeden KAP haberi geliyordu Onceden aralarindaki alisveriste

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Kralice elizabeth sonrasi sira umarim ANG ye gelir , seytanin biri gitti darisi diger seytana .

Bu arada Berker kizlari alir demis birileri de , gecen satti o zaman aldilar zaten de kote haberi cikmamisti. Berker kizlarinda o para cikmaz zannetmiyorum az buz degil 100 milyonu nereden bulsun Berker kizlari ( calmadilarsa) . Aldiklari temettu belli , mal satsan satamazsin almak icin bu kadarlik . Kote ettirmeden KAP haberi geliyordu Onceden aralarindaki alisveriste
    Tahtadan alım, satım olabilir farklı zamanlarda. 100 milyon da çok bir para değil onlar için bence.

Sayfa 588/781 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •